Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van halolaj adásával kapcsolatban? És milyen fajtát adtok nekik, olyat, ami kifejezetten gyerekeknek készült?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi vagyok


még tesóm(aki amúgy rendkívül ambíciózus gyermeknevelés, -gondozás téren és van is rá keretük) írt olyasmit, hogy ő valami olcsót vett, ami halnak a májából volt kivonva(nem is a húsából)3 éves kortól adta, nemigen rendszeresen, mert szerinte ez csak üzlet, hogy 1. évtől adni kellene, igazából nem is, és bölcsiben heti egy étkezés hal az kötelező amúgy is.

2014. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eskimo kids, nagyon nem olcsó, de legalább garantáltan mentes nehézfémektől.
2014. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag az idegrendszerre nagyon jó hatással van. Sajnos az én lányom öklendezik tőle.
2014. dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!