Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan erősítsem kisbabám...

Hogyan erősítsem kisbabám immunrendszerét, ha állandóan megfázik?

Figyelt kérdés

11 hónapos, tavaly télen is mindig megfázott, nyáron semmi, de most ősszel megint kezdi, nincsenek nagy betegségei, nem lázas, csak náthás, taknyos, szinte kéthetente megfázik. Erre az orvos sem ad neki semmit, őt hiába kérdeztem, azt mondta, majd megerősödik, adjak neki Cebion cseppet. Hát azt folyamatosan adom neki most már, ráadásul anyatejes baba, mégis. Amint meggyógyul, kezdjük előlről.

Mit tudnék még adni neki, mivel etessem itassam, vagy ilyenkor már ki sem vigyem akkor levegőzni, mit tegyek?



2014. okt. 20. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
tudom, most hülyén fog hangzani a kérdés, de jól van felöltöztetve? mert ugye az sem jó, ha fázik, de az sem ha megizzad-ez bent a lakásban is igaz.
2014. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell annyit kozossegbe hurcolaszni.
2014. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

??????közösség?

Első, én is arra gondolok, hogy az öltöztetés lehet a gond.Nyáron a melegben nem volt semmi baja.

Igyekszem odafigyelni ebben a változékony időben az öltözésre, napi kétszer levegőzünk, tény hogy délben meleg van, délután meg már jóval hűvösebb, de valamiért tényleg az átlagtól érzékenyebben reagál ezekre a hőmérsékletingadozásokra. Ha nem bírja akkor jobb ha bent ül a lakásban egész nap? Az sem jó!

2014. okt. 20. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
A fertozeseket nem a homersekletingadozastol kapja, ezt azert szogezzuk le.
2014. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én 14 hónaposommal is ugyanez a helyzet....a nyáron nem volt gond, most 10 napja taknyos, és az éjjel elkezdett köhögni. Szeptemberben is volt egy ilyen hetünk, de akkor elmúlt gyorsan!Már nem merem vinni sehova, és én s gyanakszom az öltöztetésre, sokszor csupa vizes a haja....a doki néninek mondtam h nem kell-e, valamilyen immunológiai kivizsgálás, de azt mondta h nem, ebben az időben elhúzódhat ez az állapot. De mi lesz később? Most immunotrofinát kezdtem el adni pár napja, de egyelőre nem látok javulást!

2014. okt. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Majd megírod, hosszú távon használt-e az immunotrofina?

Én sem tudom, mi lesz így később, most a széltől is óvjam, vagy azzal lesz edzettebb, ha sokat van kint. Hát ma például ki sem megyünk, egész nap esik, ő meg ugatósan köhög...

2014. okt. 22. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!