Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti hogyan kezelitek a koszmót?

Ti hogyan kezelitek a koszmót?

Figyelt kérdés
20 hósom fejbőrén észrevettem a lerakódást. Eddig nem volt ilyen problémánk. Mit csináljak? El kell vinnem orvoshoz?

2014. nov. 3. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt 1-2 órával bekentem búzacsíraolajjal. Utána textilpelussal óvatosan letörölgettem. Pár nap után teljesen lejött.
2014. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet rá patikában kapni sampont, orvoshoz nem kell vinned. Megpróbálhatod puha hajkefével megdörzsölni, nekem úgy is sikerült leszednem nem is kellett a sampon, többet nem jött vissza. Viszont utána érdemes kimélőbb sampont használni, amitől nem szárad ki ennyire a fejbőre.
2014. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi fürdés előtt 1-2 órával bekentünk a fejbőrt (ott ahol koszmós volt) babolajjal. Vattapamacsra tettem babaolajat és úgy kenegettem be. Ez felpuhítja a koszmós réteget, és fürdéskor lemostuk a babaolajat (samponnal). Fürdés után pedig ki tudtuk fésülgetni a koszmót.

Ha kell ezt meg lehet ismételni.

Én nem próbáltam más csodaszereket vagy kifejezetten koszmó elleni készítményt, mert lányomnál ez a babaolajas verzió teljesen bevált.

2014. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha esetleg nincs otthon babaolajad, a sima mezei étolaj is tökéletes rá :)
2014. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Vettem a gyógyszertárban koszmó elleni sampont, és van itthon babaolaj , este kipróbálom!


Mégegyszer köszönöm a segítséget!

2014. nov. 3. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Van amikor nem használ a sampon. Nekünk csak az segített, hogy az olajozás után felkapargattam.
2014. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
talán én vagyok az egyetlen, akinek a babája meg se érezte a Babé sampont :( jókat írtak róla, de nekünk nem vált be...olajozás fogkefe...az sem vált be...kapargattam neki amit tudtam, a kutacsához viszont nem merek nyúlni. ott nem durván, de folyamatosan koszmós.
2014. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aloe vera frist nahyon jó rá.
2014. nov. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sima étolajjal kentem be vastagon az egész fejét,hogy tocsogjon,rá egy sapka,ebben a dunsztban volt két órát,aztán fürdésnél alaposan,több léről megmostam a haját,utána szépen ki lehetett belőle fésülni,nem is jött vissza később sem a koszmó..
2014. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!