Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hónapos védőoltás után...

3 hónapos védőoltás után megváltozott a kisfiam viselkedése. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Itthon oltotta a gyerekorvos a babámat a férjem fogta le és csak őt látta a pici amikor megszúrta a doki. Aznap délelőtt boldog volt, gügyörészett "beszélgetett" velem és a férjemmel is ahogy azelőtt mindig történt. Viszont az oltás óta mostmár 7 napja fél a férjemtől ha meglátja sírva fakad, nem hajlabo rá mosolyogni és általánosságban a kedve is sokkal rosszabb,velem is alig hajlandó "dumcsizni".Tapasztalt valaki hasonlót? Meddig tartott? Mit rontottunk el?

2014. nov. 23. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ne magad hibáztasd, az az igazság, hogy ezek a védőoltások tele vannak minden sz.rral. És még nem is annyira a 3 hónapos, hanem a 15 és 18 hónapos. Nálunk mindkét gyereknél durva idegi tüneteket csinált, a fiamnak utána epilepsziaszerű rohamai voltak, a lányom meg azóta rángatja a fejét, elég rémisztően... Unokaöcsémnek meg feji tremorjai lettek szintén a 15 hónapos után.

Nem reklám, de a homeopátiás kivezetés sokat érhet, nekünk a kivezetés után minden tünet megszűnt.

2014. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Miért lettem lepontozva, miért nem volt hasznos, amit írtam???
2014. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A férjeddel szemben még megérteném, hisz ő fogta le, összeköti vele.

De hogy általánosságban miért lett rossz kedvű azt nem értem. Védőnőnek esetleg nem említetted, tapasztalt e már ilyet?

2014. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyereknèl sem tapasztaltam a levertsègen, aluszèkonysàgon kìvül semmit semelyik oltàsnàl sem!
2014. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

1 - es, feltételezem hogy leginkább azért, mert a 18 hónapos oltást már rég megkapta pár hónaposan, tehát az nem egy másik oltás, nem rosszabb semmivel. :) Nézd csak vissza a kiskönyvben. Az csak egy ismétlő.


Kérdező, a férjeddel lehet hogy azért nincs kibékülve, mert ő segített az oltásnál. Egyébként nem tudom...

2014. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
A 18 hónapos a 15 hónapos ismétlője és semmi köze nincs a 3 hónaposhoz. A 15 és 18 hónapos MMR.
2014. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előző kommentelő írta, első a BCG, aztán a diperte, majd a mmr. Mi ezzel a baj, ekdves kommantelő?
2014. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Rosszul tudod. A 18 hónapos a diperte ismétlője. És az MMR-ben sincs semmi ami ártana. Millió gyereknek semmi baja tőle. Ha nálad mindkét gyereknél "idegi tüneteket " okozott, ott nem az oltással volt a baj hanem veletek.
2014. nov. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Nincs benne semmi ártalmas, csak nehézfémek... A gennyes agyhártyagyulladás elleni egyik oltást most vonták ki a forgalomból, mert vasoxid volt benne.
2014. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit, sőt mindjàrt megköszönve a vàlaszokat pozitivan èrtèkekek mindenkit.

Szóval akkor senki nem tapasztalt hasonlót, de kèpzeljètek ma reggel mintha javult volna az àllapot, remèlem nem csak bebeszèlem magamnak ès minden visszatér a régi, boldog, dumcsizós kerékvàgàsba.

2014. nov. 24. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!