Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 hónapos oltás mellékhatásai...

2 hónapos oltás mellékhatásai meddig tartanak? (akinél volt)

Figyelt kérdés
Ma reggel kapta meg a lányom a kötelező + Rota elleni oltásokat. Egész délután olyan, mint akit benyugtatóztak, eszik, aztán már alszik is vissza, pedig egyébként 20 percre is alig tudom letenni aludni napközben. Ez meddig tart?
2014. dec. 5. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk a Prevenar emlékeztető oltás utánvolt csak és csak egy éjszaka tartott


reggel oltották, de csak az este kb 8 órakor kezdődött, hasmenéssel (hallottam is, ahogy jön a pelusba) kb éjjel 11-kor néztem hogy miért nyögdécsel ez a gyerek álmában, hát teljesen forró volt, felébresztettem, kúpozás(fél kúp) (erre megint hasmenés..)hűtőfürdés, kivéve törölközőben ismét forró, lázmérés, majdnem 39 fok hónaljban, újabb kúp, az benne maradt, reggel adnom kellett megint kúpot és kész. láz nem jött vissza, talán enyhe utolsó hasmenés még volt egy mini.

2014. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én amúgy a rotára gyanakodtam, de itt írták a gyk-n hogy a prevenar szokott ilyen hatással bírni


és valóban a rota emlékeztetőtől semmi baja nem volt később

2014. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Prevenarra láz két napig.
2014. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 napig tart.
2014. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap még elég rosszul volt, többször hányt, nyűgös volt, de mára minden rendeződött.

2014. dec. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!