Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5 hetes kisfiam kb 4-5 napja,...

Farkas Viola93 kérdése:

5 hetes kisfiam kb 4-5 napja, mindennap ugyanabban az idoszakban (5-7 oraig) megmagyaraztathatlanul sir. Fajhat a hasa?

Figyelt kérdés
Probaltuk mar, az espumisant, infacolt, meg gorcsoldo kupot de semmi. Lehet h a tápszer? Mert kakilni sem nagyon tud, csak 2 naponta. Tegnap is csak szelcsovel tudott szegenykem.. :( most arra gondoltam h ki probaljuk a gripe watert..

#betegség #tápszer #Csecsemő hasfájás
2015. márc. 3. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez sok babánál előfordul, és igen a legtöbb esetben a hasfájás az oka (kólika).

Lányom nagyjából napi 7-10 órát bőgött végig, és én is végigpróbáltam vele mindent: masszírozás, torna hasfájás ellen, gyakrabb és alaposabb büfiztetés, Espumisan, Infacol, Gripe Water, köménytea, tápszerváltás stb., de csak az segített, hogy kinőtte ezt a korszakot.

Próbálkozzatok, de a leghatékonyabb módszer a türelem lesz! Kitartást!

2015. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen időközönként eszik? tápszerváltásról konzultáltál a dokival?
2015. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az infacol nálunk 3-4 nap alatt használt.
2015. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is ugyan igy voltunk 4-7ig minden nap sírt a hasafájás miatt. De váltottunk tápszert azóta minden rendben van, napi 1-2 kaki. Milunil Comfort 1-es tápszert vettünk, másfél két hét alatt átállt a szervezete :)
2015. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milumil start pronutrat hasznalunk, 3 orankent eszik 100 ml-t. Majd holnap megyek a dr nohoz, es rakerdezek a tapszer valtasra... Hat nem tudom mit csinaljak, lehet tenyleg a turelem a megoldas.
2015. márc. 3. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A Milumil Comfort 1 es. Kifejezetten hasfájós babáknak van!!
2015. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Majd ra kerdezek a dr nore, h valtsunk e tapszert...

Koszonom a valaszokat

2015. márc. 4. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!