Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Magas láz után kivihetem sétálni?

Magas láz után kivihetem sétálni?

Figyelt kérdés

Hétfő déltől ma hajnali 1ig 39,5 és 40,2 közt volt a láza. Orvos és ügyelet tanácsára két óránként kapott kúpot, mert még a hűtőfürdő is csak 39 ig vitte le a lázat, a kúp meg sem mozdította. Ma reggeltől nem lázas, de azért reggel is kapott lázcsillapító szirupot és most 13 órakor is. Most alszik és nem lázas. Ha felébred kivihetem?

Orvos szerint influenza. 14 hónapos.


2015. márc. 4. 13:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy hete nem volt kint, mert mandulagyulladása volt. Arra antibiotikumot kapott ami holnap fogy el.
2015. márc. 4. 13:36
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nincs nagy szél (mert nálunk van), vidd ki nyugodtan és most már pihentessük szegény gyerek máját is gyomrát. Mit is csillapítasz, ha nem lázas?
2015. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel a szirup fájdalomcsillapító is és influenza esetén fájhat a szem a fej és a végtagok, ezért az orvos mondta, hogy ha elmúlik a láz utána meg egy napig adjak napi háromszor nurofent.
2015. márc. 4. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!