Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Terpeszpelenkások! 6 hét itán...

Terpeszpelenkások! 6 hét itán titeket visszaküldött a háziorvosotok a korházba kontrollra?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi eleve mentünk 6 hét után a kórházba kontrollra, háziorvosnál nem is voltunk ezzel. Sajnos 6 hét után még 6 hét meg még 6 hét terpeszpelenkát írtak elő, mire végre levehettük.
2015. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi egyáltalán nem voltunk kórházban. Még pár naposan megállapitotta a doktornőnk, hogy kötött az izomzata, kelle a terpeszbetét. Kb. 3 hónapos koráig hordtuk, akkor azt mondta a doki, hogy teljesen negativ, minden rendben vele, nem kell mennünk sehová. Azóta mászik mint az őrült, ül, minden rendben vele, mindjárt 7 hónapos.
2015. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolsó és hogy állapította meg a dokid,h már jó?az én babámon semmi nem látszik kivülről..a korházba ultrahangon mondták,h kicsi eltérés van..ott nem kaptunk uj időpontot..a háziorvosa a kicsinek meg meg se nézte azt mondta nem ad beutalót biztos rendbe jött!!ez hülyeségnem?megszokták nézni minden estebe utána nem?ti egésznap hordtátok aterpeszpelust?
2015. márc. 22. 22:43
 4/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló neked mi volt a papíron milyen eltêrés van ak kicsinél?neked is ultrahanggal nézték ugye?előre is köszönöm a válaszokat!:))
2015. márc. 22. 22:45
 5/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Fiam egész nap és egész éjjel hordta, rajta sem látszott semmi, az ortopédián ultrahanggal mégis kiszűrték hogy szükséges, és csak 3 hónap után jött teljesen rendbe. Én biztos elvinném szakemberhez kontrollra. Tornáztatnod nem kell?
2015. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem kórházban voltunk hanem gyerek orhopédusnál aki 6 hét múlvára visszarendelt, a házigyerekorvosnak ehez köze nincs.
2015. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mondták ..olyan hanyagul odavagtak h terpeszpelenka javasolt..es mar hivtak is a kovetkezot..:(( énmost aggodok. Az orvosomis semmibe veszi amit mondok,kerek..igen elvinném én magánuton is akár ha márnem hajlandó beutalót adni ..van olyan ortoped orvos akinél van ultrahang is ?vagy ez hogy működik?
2015. márc. 22. 22:53
 8/15 A kérdező kommentje:
A korházba mondták,h majd a háziorvos dônti el visszakell -e menni..ezért vártam tőle a beutalót!
2015. márc. 22. 22:55
 9/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Valamit nézett a babán, forgatta, mozgatta a kis lábát elég sokáig, idősebb doki, biztosan ért hozzá. :) De valójában nyugodt vagyok, mert a gyerek gyönyörűen mászik, ül, már húzza magát állásba, és állitólag ha valami gubanc van, az a mozgásában is meglátszik - főleg a lábhasználatban. De mondom, mi 3 hónapos koráig éjjel-nappal folyamatosan hordtuk a terpeszpelust, sőt még a 4. hónapban is ráadtam éjszakára. Kicsit idétlenül mutat a babán, de nagyon hasznos.
2015. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen szemmel azt nézik, hogy pl hason fekve hátul a combján szép egyenletesek-e a redői, előlről ha kinyújtod a lábát egyforma hosszú-e, illetve terpesztésnél szépen szétnyilik-e nem -e akad.
2015. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!