Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Viburcol kúpról mondanátok...

Viburcol kúpról mondanátok véleményt? Csökkenti a fogzással járó nyűgösséget?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk kb. 3-4 nap után volt hatása. Igaz én csak este lefekvés előtt adtam neki, a nyugodtabb alvás reményében.

Mellette használtam Dologelt is. Többségében használtak, viszont ha az áttörés előtt voltunk semmi nem volt hatásos és olyankor fél adag nurofent adtam a Kisfiamnak.

2015. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 éves a kislányom és megint két foga jön egyszerre. Így már összesen 10 lesz. Már nagyon belefáradtam a folyamatos fogzásba. Van kb. 2 hét szünet és megint jön 2. Nem akarok neki panadolt vagy nurofent adni, de már kezdek kiborulni az éjszakai sírástól. Nagyon sajnálom szegényt, gondoltam kipróbálom hátha ez segít valamennyire.
2015. ápr. 13. 23:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk nem használt sajnos:(((( A vége mindig nurofen volt.
2015. ápr. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált. Én is csak estére adtam és elég is volt így. Kb. 5-6 fog esetén kellett Nurofen, a többi kijött szinte észrevétlenül.
2015. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem használt.
2015. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is bevált. Már aznap éjjel, mikor estére adtam. Ha nagyon- nagyon gáz volt, Nurofent is kapott hozzá. Így éltünk túl jó néhány fogat (főként az egyszerre jövőket!)
2015. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Mivel nálunk nagyon brutál a fogzás a válaszokból leszűrve nem sokat érne (volt, hogy egyszerre 4 foga bújt ki). Marad akkor a nurofen.
2015. ápr. 14. 19:43
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Sajnos csak nyűgösséget és kisebb lázat csillapít. A fájdalmat nem, azt csak a nurofen szüntette meg. Viszont elfelejtettem írni hogy kb. 3 hónapja átálltunk a chamomilla 15 ill. 30 ra.(nem biztos hogy így kell írni) Szereti a Kisfiam és úgy látom használ is. Mármint a viburcol helyett. Ha nagyon szenved akkor tényleg adj neki valami fájdalomcsillapítót.

2015. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 L'Grimm válasza:

Sziasztok! Mi szőlőcukorral oldottuk meg.


Mi? Szőlőcukor?!


Jaja. Nurofent csak akkor kapott, amikor láza lett (38 alatt nem). Este szőlőcukrot kevertünk a teájába/vizébe. Egyszer ugyanis olvastuk valahol a neten, hogy a szőlőcukornak fájdalomcsillapító hatása is van. Bevált.


Nyilván esete válogatja, lehet, hogy mi szerencsések voltunk.

2015. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Mikor be volt duzzadva az íny, és fájt nekik, akkor dentinox géllel kentem be. Ha este nagyon nyűgösek voltak a fájdalom miatt, akkor még a gél mellett alkalmaztam a viburcolt, és igen jó volt.
2015. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!