Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Montelucast sandozt szed...

Montelucast sandozt szed valaki 6 éves gyereke? Tapasztalt mellék hatást?

Figyelt kérdés
Megilyedtem ahogy elolvastam a betegtájékoztatoját annyi mellékhatást ir,poralergiára irta ki az orvos fél évre!
2015. ápr. 14. 13:58
 1/4 sandrachnologic ***** válasza:
9 honapja szedi a 3,5 eves fiam tej-tojas-szoja allergiás es asztmás. Semmi mellekhatasat nem tapasztaltuk, most kezdjük abbahagyni a gyógyszert.
2015. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fiam csak símán montelucast tartalmazó gyógyszert szed. Tavaly augusztus óta napi egy rágótabletta. Semmi baja és hála a jó égnek az asztmás tünetei is elmúltak. Én nagyon örülök hogy végre végetért a rémálom és rájöttek hgy ez segít.
2015. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,a 3.5 éves hány mg ot szed,kedves második a te gyermeked hány éves? Nekem semmi tünetE nincsen csak ha náthás lesz akkor a köhögés miatt fullad de csak akkor,most voltunk allergia vizsgálaton és porallergiája és poratka allergiája van. De ennek nincs ugymond tünete.az orra néha viszket.
2015. ápr. 14. 15:03
 4/4 sandrachnologic ***** válasza:

Montelukast Sandoz 4 mg ragotabletta.


3 évesen kezdte el kapni (2014.julius vege) es most kezdjük az elhagyását, remelem zökkenőmentes lesz. Nekunk asztmás fulladás is kisero tünete volt az allergiaknak es 3 hónapon at nagyon köhögött. O emellé meg Cetirizin Hexal cseppet kap allergiagyogyszerkent.

2015. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!