Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hasmenése van a kisfiamnak...

Hasmenése van a kisfiamnak napok óta, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nagyon ső túlságosan aggódó anyukák táborát erősítem! A kisfiamnak 10 napja van hasmenése! Ez úgy kezdődött hogy mondta fáj a pocija Estére lett hasmenés es hőemelkedése. Adtam neki nurodent éjjel szinten lazasodott adtam szintén egy kis nurofent amit kihanyt valószínűleg hogy éhgyomorra kapta..masnap volt még hőemelkedés hétfőn amikor vitrem a dokihoz még volt neki hőemelkedése..mondta h a belek kicsit jobban mocorognak..meg a torka piros picit ha nem mullik a láz akkor vigyem vissza es kap antibiotikumot..láz az kb 3napig volt.. A dokit persze mé a védőnőt is hívtam a dokinál enterol port kapot a mai napig issza napi 2 adagot..a széklete nem annyira hig fos uhmond de nem az a pisi szerű.es reggel meg este van inkább...a közérzete jonak mondható ejjel max egyszer ketszer kel fel inni es alszik tovább Napközben futkos jatszik ha faj vagy húzza a gorcs akkor kicsit elfekszik vagy bújik...holnap elviszem megint a dokihoz a reggeli széklet mintával együtt.. Volt valaki akinek volt hasonló tünet!? Mert 2hete jöttünk le a városból a falura es nemtudom hogy nem e a kutyáktól vagy a háziállatoktol lett e ez a nyavaja az Édesemnél...a kisfiam 3eves lesz a ho végén! Várom kedves segítő valaszotokat! Niki
2015. jún. 14. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha csak napi 2x van széklete és nem az a vizes, akkor az nem hasmenés hanem "laza széklet". adj neki hasfogó kajákat
2015. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj neki bélflóravédőt és kímélő kajákat.
2015. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kedves válaszaitokat holnap veszek m

Majd még normafloret neki... Igen 2van neki vagy egymas utan 2x egy nagyobb adag😊 es egy pukinyi😊 aztán meg este de 2-3tol nem több..probalok neki rizst meg.piritost meg kekszet krumplit se nem rajong érte sajnos uh megvagyok lőve a diétás koszt miatt

2015. jún. 14. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Normaflornál valami jobbat vegyél.
2015. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!