Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez a kólika hasfájást lehet?

Ez a kólika hasfájást lehet?

Figyelt kérdés
5 hetes kislányoknak nagyon faj a hasa.Az orvos mar a hatodik fele tapszert írja de semmi változás.Ő azt mondta ez nem a kólika.de en mar nem vagyok biztos benne mar kipróbáltam az espumisant,angolviz,görcsoldó,infacol,de semmi!azert nem tudom eldönteni hogy mitől faj A hasa mert az éjszakát majdnem végig alussza de nappal és este ket etetes között nagyon sír és feszíti a labat!kakilni tud segítség nélkül.volt valakinek ilyen meddig tart?nagyon sajnálom szegényt mert néha úgy néz rám mint aki azt mondja segíts!mar néha en is sírok!mar füleszeten is voltunk hogy nem e a füle faj!
2015. okt. 20. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom állandóan üvöltött 3,5 hós koráig. Szintén hasfájás,de ő anyatejes,így nálunk a doki bácsi nem a tápszert váltogatta,hanem az általad is említett szereket. Amit talán még érdemes kipróbálnod,mert lehet tejcukor lebontás a baj: colief cseppek ! Ez megszünteti a problémát ,ha ez a gond,csak nagyon drága. Egy heti adag 4000 Ft. De egy próbát megér. Jókat hallottam még a Mira baby vízről is,de már azt nem próbáltuk. Nekünk a sab simplex is jó volt. De kb. 3 hónapos korára megszűnik,addig kitartást!! Nekem éjjel sem aludt sokat!
2015. okt. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a következő kombót használtuk doki bácsi javaslatára: colief, infacol + biogaia cseppek. Ezt lehet együtt adni.
2015. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteke!Még annyit szeretnék hogy a ti babátok nem szokott hozzá hogy sokat van volt ölbe,mert nekem így hogy fáj a hasa elég sokat van az ölünkbe nem hagyom hogy sírjon de szerintem így elfogjuk kapatni és folyamatosan ölbe akar majd lenni!
2015. okt. 20. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekünk sikerült fölkapatni. 3'5 hós korában múlt el a hasfájás. Én nem bírtam hallgatni,ha sírt,így mindig fölvettem. Most 8 hós sokszor csak ölben,cicin hajlandó elaludni. De mivel csak így nyugszik meg,úgy vagyok vele,néhány hónap múlva amikor már elindul úgysem akar majd ölben lenni. Pszichológusok szerint nem szabad sírni hagyni a babát.
2015. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!