Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Jó gyerekfogász Budapesten?...

Jó gyerekfogász Budapesten? Főleg pesti oldal.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy körbe leszek röhögve, én is azt tenném....

Van gyerekem, szeretném is majd idővel fogorvoshoz elvinni (még épphogy kinőttek a tejfogak). De jelenleg saját magamnak keresek fogorvost. Extrán be vagyok tojva a fogorvosoktól, és feltételezem, hogy a gyerekfogászoknak nagy a rutinja az ilyen macerás páciensekkel.


Van egy lyukas fogam, ami kezd egyre jobban fájni, így maximum pár napig tudom halogatni.

Biztos van az az ár, amiért hajlandó felnőttet is ellátni, ráadásul tömés lenne csak, esetleg gyökérkezelés, ha nagyon rosszul áll a dolog (nem tudom megállapítani, hogy mennyire lehet mély a lyuk).


Előre is nagyon köszönöm, ha valaki tud ajánlani szakembert! Ha elégedett leszek, legalább a gyereket is jobb szívvel viszem majd hozzá :)


2015. dec. 1. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Budai oldal-de talán egy kis utazást megér,én is Angyalföldről jrrok:)

dr.Dömény Rita-Evidental fogászat,Móricznál

Nagyon kedves,türelmes,finom keze van,abszolút megnyugatató a személysége.

Két gyerkőccel járunk hozzá,de nekem is tömött már be fogamat,és tényleg csa dícsérni tudom.

A fogászat is kellemes légkörű,jól felszerelt

2015. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!