Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha éjjel hányt a gyerek, és...

Ha éjjel hányt a gyerek, és most nincs étvágya, kell erőltetni, hogy azért egyen valami könnyűt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Főzz olyat, amit szeret és könnyen emészthető, de ha nem kér, akkor ne eröltesd, mert ezt is kihányná.

ilyenkor a folyadékre kell nagyon figyelni és a sóra. Igyon sokat és mindig legyen előtte egy kis ropi, kuki. Ha jobban lesz mahd eszik rendesen.

2015. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyereket SOHA NEM SZABAD eröltetni, hogy egyen, nemhogy kellene!!!!!


Ha meg rosszul volt, akkor végképp semmi értelme, mert csak azt is kihányja. Ilyen esetben ha akár több napig sem eszik, akkor sem lesz baja.


Amire oda kell figyelni, az a folyadékbevitel, de ilyenkor azt is csak 1-1 kortynyi mennyiségben érdemes kínálni.

2015. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam, csak most itt vagyunk anyósomnál, és ő nagyon etetné, ezért inkább rákérdeztem.
2015. dec. 18. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A gyerek ugyanúgy működik mint mi. Anyósodnak jól esne egy jó kis pacal az éjszakai hányás után???

Legyen előtte nasi amit csipegethet, esetleg alma, és sok sok folyadék.

2015. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Utolso ezen a pacalos mondatodon besirtam :DD
2015. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kriszpo ***** válasza:

Erőltetni nem szabad, viszont fontos a megfelelő folyadékpótlás hányás/hasmenés esetén, mivel ennek elmaradása kiszáradáshoz vezethet, aminek a későbbi következménye kórházi kezelés lehet.

Minden esetre látogassátok meg a gyermekorvost.


(mentőápoló)

2015. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
25%
szerintem szaraz keksz es sajt de ne eroltesd .higfosas eseten tea hogy ne szaradjon ki a beles .
2015. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Orvos látta?
2015. dec. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!