Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Náthás kisbabán hogyan segíthe...

Náthás kisbabán hogyan segíthetnék még?

Figyelt kérdés

6 hetes a babám, tegnap este óta szörcsög, de orrszívóval nem jön semmi, tehát nem taknyos. Láza nincs, reggel 37,3-mat mértem. A szeme is váladékozik, könnyezik.

Kamilla teát kap amennyit elfogad, és Cebion cseppet adtam még neki. Adjak kúpot is ? Az orvosunk jövőhéttől szabadságon van. :(


2015. dec. 20. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek kúp?? Milyen kúpot pontosan? Lázcsillapítót? Lázas? NEm, Akkor kell kúp?


Ha szörcsög, akkor van ott takony, csak nem jön ki

Tengervizes orrspray jó lehet..

2015. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Germicid kúpot. A védőnő azt mondta, nem csak lázcsillapító hanem gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító is. Nem szeretném ha még betegebb lenne, azért gondoltam, hogy most.
2015. dec. 20. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad agyongyógyszerezni a babát. Tengervizes orrspray ha szörcsög. Továbbá a szem lehet akár kötőhártya gyulladásos is. Orvost fel kell hívni.
2015. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tengervizes orrspray, aztán 2-3 perc múlva orrszívás. Valószínűleg rosszul csináljátok. Ha szörcsög, akkor taknyos. Germicid nem kell neki, nem lázas. Ha gyulladás lenne, lázas lenne.
2015. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem attól l esz kevésbé beteg, hogy adsz neki egy elég erős gyógyszert különösebb indok nélkül. Ez nem úgy működik, hogy nem lesz náthás, ha adsz fájdalomcsillapítót.

Ilyen picinek nem adnék nyomós ok nélkül gyógyszert.

2015. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vettem tengervizes orrspray-t, bevált, köszönöm nektek, már sokkal jobban van, nem szörcsög egyáltalán :)
2015. dec. 20. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyatej is nagyon jó ha van kéznél. Nálunk pl csak az segített de az nagyon.
2015. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!