Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3,5 éves kisfiam 8 hónapos...

3,5 éves kisfiam 8 hónapos kora óta remeg bizonyos tevékenységek él. Játék, orrfüjás, öltözés. Voltunk több napos befekvös agyi vizsgálaton, neurológián, pszichológusnál. ės minden rendben van hál istennek, de miért remeg?

Figyelt kérdés
Megfeszûlt karok,Kezeit görcsösen tarva, száját arcát torzítva remeg,

2016. jan. 5. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha tobb orvos is latta, azt mondta minden rendben, akkor itt a nevtelen, laikus felhasznaloktol mit varsz? Megmondjuk a diadgnozist ?
2016. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Én sem értem.Látta doki,pszichomókus,minden rendben.(Bár szerintem cseppet sincs).Mi nem látók vagyunk.Ilyen esetben,ahol senki nem tud semmit,én akár külföldig is elvinném,nem itt kérdeznék.
2016. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyógypedagógusnál, mozgásterapeutánál voltatok már? Szerintem ilyen szakembereket is fel lehetne keresni.
2016. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván én sem vagyok orvos,de az én fiam epilepsziára szed gyógyszert hiába nem mutattak semmit a vizsgálatok a professzor sok éves tapasztalattal a háta mögött így rendelte el.2éve szed gyógyszert többször is voltunk EEG-n mind negatív.Azt mondta van olyan epilepsziás akinek az vizsgálat negatiív mégis produkál tüneteket és van olyan is akinek pozitív az EEG mégis tünetmentes.Szerintem vidd máshová is baja nem lesz ha mégjobban kivizsgálják...akár más városba is!Mi szegediek vagyunk....
2016. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi még azt elfelejtettem ha tudsz készíts videót róla nagyon hasznos lehet!Egész testében is és az arcáról is.persze roham közben!!
2016. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek jobb neurológust, jobb pszichológust. Érdeklődj utána, kik a legjobbak a szakmájukban és ők is vizsgálják meg a gyereket.
2016. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves első! Ha ilyen kedves kommented van tarts meg magadnak! Voltunk mozgásterapeutánál is , de köszönöm a válaszokat más szakembereket is megfogok keresni. Mindenhol azt mondták figyelemfelkeltés Tick!! Azaz tickedesés! Valaki a vállát rángatja, valaki a szemét ő remeg. Kedves válaszoló, aki az epilepsziást választ írta! Privibe elküldenéd az orvosotok nevét elérhetőségét? Egyébként mi a Bethesda kórházban voltunk befekvős EEG-n.
2016. jan. 8. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!