Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Babakukis bajokkal urulógushoz...

Babakukis bajokkal urulógushoz kell menni? Van olyan, hogy gyerekurulógus?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először csak simán gyermekorvos, aztán majd ők megmondják, hogy merre tovább!
2016. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ó. az baj. egy hét múlva rendel csak du amúgy meg azt hiszi hogy notorius "lógós" vagyok, hogy mindennel rohanok hozzá, különben baj sincs..

így is?

2016. febr. 16. 23:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha így álltok egymáshoz, makkot orvost kellene váltani
2016. febr. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha lenövés a gond, akkor gyermek sebész. Magánba beutaló nélkül is mehetsz, tb alapon beutaló kell, amit a háziorvos ad.
2016. febr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi kb 3 hónapja voltunk, akkor volt 4 hónapos a kisfiam. Nálunk nem kellett beutaló, csak telefonáltam és azt mondták mehetünk nyugodtan.
2016. febr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az urulógus szóból arra következtetek, hogy te a 14 éves öndiagnoszta vagy, akit az anyukája nem enged el hatféle orvoshoz... De akkor mi az a "babakuki"? :D :D :D
2016. febr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sima urológiára is elviheted. én 3évesen vittemn a gyereket letapadással. kb 2 perc alatt megoldották gombosszondával.

az más kérdés, hogy utána gyenge voltam :'( és visszatapadt. arra meg még nem bírtam rászánni magam, hogy újra vigyem.

2016. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem szűkületről van szo az ugy tudom amugy sem igényel sebészi beavatkozàst amennyiben tud pisilni normâlisan.a 2 éves gyerekemnek piros gyulladt a bőr rajta egy helyen plusz a hugycsőnyilàs is es ez veszélyes és nem mulik màr 4-5.napja..
2016. febr. 18. 12:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma du van gyerekorvos nem jol néztem multkor szoval ma beviszem, ha nem foglalkozik vele,akkor viszem urulogushoz
2016. febr. 18. 12:16
 10/11 BERT102 válasza:
Gyereksebészet. (beutalóval lehetőleg)
2016. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!