Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányomnál (3 és fél éves)...

Kislányomnál (3 és fél éves) a 3 napos (lázas) betegségre gyanakszunk. Ki lehet-e így mozdulni?

Figyelt kérdés
Bár napközben eddig csak hőemelkedése volt (semmi más tünet) és estére lázasodott be? Szerintetek holnap és holnapután érdemes inkább itthon maradni, vagy így el lehet menni a nagyszülőkhöz húsvétozni (mindkettő a városban lakik, egy 10 percre, másik fél órára)?
2016. márc. 26. 14:37
 1/1 Betu ***** válasza:
Én a kisfiamat vàsàrolni vittem így, mert akkor még nem tudtam, hogy beteg, ő napközben nem volt làzas, sőt semmi baja nem volt. Estére làzasodott be a vàsàrlàs napjàn akkor még csak az első nap volt, akkor gyanítottam, hogy ez a 3 napos làz nevű betegség, amolyan anyai megérzés volt. Majd amikor 3 napig csak estére làzasodott be és utàna csúnya kiütéses lett akkor màr tudtam , hogy az. Elvittem a védònőhöz mondta, hogy jól gondoltam, de ez fertőző betegség. Gondolom felnőttnek nem okoz gondot csak a gyerekeknek.
2016. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!