Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nektek is kiveszi az erőtöket...

Nektek is kiveszi az erőtöket és az energiátokat a gyereknevelés?

Figyelt kérdés
4 éves eleven kisfiam van, de estére amikor Ő még ugrál mi már készen vagyunk mint a lecke. Pedig ugyanott dolgozunk mint születése előtt. Majdnem a napirend is ugyanaz, bár régen éjfél-1 körül feküdtünk manapság meg 9-10 körül, és reggel 7kor kelünk meg keltünk régen is. Viszont semmi energiánk. Vagy esetleg az közrejátszhat, hogy feljött pár kiló(Anya 10, Apa 5).

2016. máj. 14. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Mi is teljesen kikeszulunk estere.A fiunk 2 ev 8 hos, a lanyunk 5 hos.A lanyunk egy angyal, a fiunk viszont meg este 11-kor is tele van energiaval.Mi mindig sokkal hamarabb kidolunk mint o.Raadasul egy ideje mar csak a nem szot ismeri, hat nem egyszeru. Ja es mi nem szedtunk fel plusz kilokat🙂
2016. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
:) Igen, néha már az is, ha csak nézem a 3 éves fiamat, mit bír:) de viccen kívül is: igen, a gyereknevelésben nincs ebéd- és kávészünet, nincs táppénz, amikor még picurkák, "csak" gondozni kell a babát 24 órában, de az semmi ahhoz képest, amikor már nevelni is kell:) de nem adnám semmi pénzért:)
2016. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem csak egy 2 evesen van, de már most kivagyok, alig várom a 8órát, hogy feküdjön...

És tényleg fingom nincs azelőtt miben fáradtam el 😂

2016. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
2 évesem van. Nem veszi ki az energiámat, pedig terhes vagyok. Nálunk este 8-kor a gyerek legkésőbb már alszik, reggel fél9-9 körül kel, délután alszik kb 2 órát...Az este pedig miénk a férjemmel...
2016. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk kèt ès fèlèves a fiunk.

Ő is eleven bár sokszor úgy eljátszik , úgy elvan a maga kis világában , hogy csak keressük a házban merre lehet, mert olyan csendbe van.:)

Alapvetően nem a nappali tevèkenysègek veszik ki az energiám.( bár most jönnek a hátsö fogai, ilyenkor nagyon nyügös, de mèg ezzel még küzdök.)

Inkább az èjszakàzás fáraszt ki.

Mióta megszületett ő volt az egyetlen baba a kórteremben akivel fent kellett lennem ès járkálni.Mind a három baba szèpen aludt az anyukájukkal egyetemben.;)

Ès ez azóta se változott, csak annyi ,hogy nem járkálok vele, nem kell már ringatni.Mèg cicis volt, (17 hónapos koráig utána begyulladt a mellem) addig azèrt nem aludt, àllandóan azon "lógott". Most már a cumisüvegre amiről nem tudom egyszerűen leszoktatni.ÈS addig hisztizik meg verkődik , míg oda nem adom neki,Kb.3 litert iszik egy èjjel.Ami azt jelenti hogyha nem a cumisüvegre miatt kell kelni akkor azèrt hogy pelenkákat cserèljek.

Emellett tanfolyamra járok, ès nem sokára kezdek dolgozni újra .

Azt hiszem a java mèg csak most jön!!!

:)


Sok kitartást, türelmet minden anyukának!!!! Ne felejtsètek el , nem vagytok egyedül! :D

2016. máj. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj, kedves UTolsó, együttérzek, az én kisfiam két éves koráig szopott, addig nem aludtuk át az éjszakákat:) Én vettem el tőle, de nagy igénye lett volna még rá, pótcselekvésekben nyilvánult ez meg (mint ahogy sejthető, hogy a te gyermekednél is ilyesmi lehet az éjjeli 3 liter mögött). Aztán megszületett a kishúga,a kit ugyanúgy igény szerint szoptatok, ő mégis átalussza az éjszakákat már szinte elejétől fogva. Akik csak ilyen gyereket kapnak, azt hihetik, hogy valamit ők csinálnak nagyon jól, pedig legnagyobb részt szerencse kérdése.....
2016. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi útolsó az együttèrzèst :) hát igen sok múlik ezen hát èn nem voltam szerencsès...

:) de ez se mondhatom mert felbecsülhetetlen érték ,ès èrzès anyának lenni!!!!!!

Tudom nem a szerencsèn múlik a gyermekáldás , de hálás vagyok,hogy megèlhettem ès remèlem most is azèrt kèsik mert jön a kistesó.

2016. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Miért pontoznak le? Azért mert nem veszi ki az energiámat? Csak a kérdésre válaszoltam! Igen korán alszik a gyerek, ezzel mi a baj? Nem szóltam le senkit...
2016. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!