Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 15 hónapos oltással kapcsolato...

Betu kérdése:

15 hónapos oltással kapcsolatos tapasztalatok. Ki hogyan élte meg? A gyereket mennyire viselte meg?

Figyelt kérdés
Jövő hónap elején kapja a kisfiam és màr előre félek. Annyi rosszat olvastam róla, hogy legyengíti az immunrendszert meg 7-10 nap utàn jöhet elő tünet. Kiütések, nyirokcsomó megdagadàs stb. Semmelyik oltàs nem viselte meg eddig de ez màs mint a többi. Elkerülhetetlen tudom csak màr lennénk túl rajta.😢

2016. máj. 18. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 gyermekemnél semmi gond nem volt.
2016. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges előre parázni, semmi nem volt, pedig még egy bárányhimlő ellenit is kapott mellé.
2016. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem viselte meg, semmi baja, semmi tünete nem volt.

Nyugodj meg, hogy nyugtatod meg a gyereket oltás előtt, ha te ilyen lelkibeteg vagy tőle?

2016. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Nalunk volt sajnos magas laz, kiutesek es hasonlo finomsagok a 8. naptol. Pedig homeos oltas kivezetot is kapott. Van ismerosom, akit meg se viselt, es van, aki szinten ugy jart, mint mi. Ebbol is latod, nem lehet megjosolni. Elore ne aggodj, majd raersz akkor, ha lazas lesz. 😊
2016. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi mellékhatása nem volt. Korábbi oltásoknál előfordult hőemelkedés, de ennél még az sem volt.
2016. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Félek tőle és kész. Ez van! Próbálom nyugtatni magam, viszont az igaz, hogy csak utàna derül ki hogy hogyan reagàl rà a szervezete. Kàr előre lelkibetegnek lennem ahogyan itt írta az egyik vàlaszoló. 😦Na mindegy majdcsak túl leszünk rajta😅!
2016. máj. 18. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A szúrás miatt természetesen sírt egy kicsit, ahogy más oltásoknál is.

Enyhe helyi duzzanat, kicsit sántikált 1 napig, de semmi egyéb. Viszont az orvos előre szólt, hogy gyakori az izomfájdalom, ezért ne lepődjünk meg, ha sántítana utána.


Láza egyetlen oltástól volt, a 2 hónapos kori Prevenartól, de lázcsillapító levitte. Most már 2 éves, minden itthon elérhető oltást megkapott (a nem kötelezőket is) és egyiktől se lett baja.

2016. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lepontoztak, mert a lanyomat kicsinalta a szuri, es leirtam? Vicces ez az oldal. 😂 Velemenyt kertek, amit leirtam. Na jo ejt!
2016. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam! Nekem minden vàlasz hasznos volt. Köszönöm
2016. máj. 19. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!