Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Foghúzás utáni napon megkaphat...

Foghúzás utáni napon megkaphatja a 2 hónaposom a kötelező oltását? Csak anyatejes.

Figyelt kérdés
Ma este kell mennem a fogorvoshoz, biztos, hogy kihúzza, mert már kezelte. Sajnos nem lehet vele várni. A 2 hónaposom holnap kapná meg a kötelező oltását, így lehet? És a foghúzás után szoptatni? Persze ezeket megkérdezem majd, csak aggaszt, hogy igény szerint szoptatott baba és alig tudtam fejni, arra az esetre ha nem szoptathatnék.
2016. jún. 13. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

A dokid olyan gyógyszert fog adni neked, ha ad, amivel lehet szoptatni. Vagy ha nem tud olyat (tudni fog), akkor megkér, hogy ne szoptass. Nekem tudtak adni gyökérkezelés után olyat.


Azt nem értem, hogy hogy függ össze a gyerek oltásával a dolog. Úgy érted, leszel-e olyan állapotban, hogy elvidd a dokihoz? Én voltam olyanban.:)

2016. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már egy héttel elhalasztottuk, mert antibiotikumot kapott. Azért kerdeztem, mert ha szoptathatok, akkor a tejjel együtt átkerül a szervezetébe.
2016. jún. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!