Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen betegségre utalhat?...

Milyen betegségre utalhat? Mit tegyek, míg nem tudunk többet?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos. Napok óta emésztetlen étel van a pelusban, most már hasmenése is van. Székletvizsgálat eredményre várunk, doki szerint "totyogós hasmenés". Láza nincs. Protexint 6 napja kap, alma-banán-babakeksz és répa-krumpli a menüje pár napja (ezeket nem emészti meg) és tápszer után van a nyálkás hasmenéses széklet.
2016. jún. 18. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen tejterméket ne adj neki. A tápszer is az.
2016. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azt mivel helyettesítsem? Valami tejmentes tejpéppel? Csak a vitaminok stb miatt, ami benne van.
2016. jún. 18. 08:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez hülyén hangzik, tejpép nevében is ott a tej. Remélem érthető, mire gondoltam. Valami laktózmentesre.
2016. jún. 18. 08:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nekünk mindig azzal kezdi az orvos, hogy hanyagoljuk a tápszert. De amíg kisebb volt, addig ő írta ki a laktózmentes tápszert, később pedig rizstejet ajánlott pótlásra.
2016. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 18. 08:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk amúgy egyszer volt ilyen láz nélküli elhúzódó krémes hasmenésünk (bocsi) székletvizsgálat nélkül kaptunk rá antibiotikumot. 1-2 nap alatt rendberekta.
2016. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nalunk 2 hetig volt nyalkas hasmenese. Aztan kijott egy uj fog. Es el is mult.
2016. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem is aggódtam a nyálka miatt, mert én is fogra gondoltam. Csak pl. az alma, répa úgy ahogy van, emésztetlenül távozik, megmértem a pelenkát és kb mind kijön, amit evett, szerintem semmit nem hasznosít belőle. A kdve és az étvágya amúgy jó.
2016. jún. 18. 10:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondataimat update-elném...hőemelkedése van és full kába.
2016. jún. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!