Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fülfájásra infralámpát hogy...

Fülfájásra infralámpát hogy kell használni? Szemből vagy oldalt a fülre irányítva?

Figyelt kérdés
Azt tudom h lázasan nem szabad, de ha nem lázas akkor milyen szögből kell?
2016. szept. 27. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
A fülecskéjét kell vele világítani, de arra nagyon figyelj, hogy ne nézzen bele a fénybe, kösd be a szemét egy kendővel! Jobbulást neki! :)
2016. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi fül-orrgégészünk szerint az arcát kell melegíteni vele. Az orra mellett 5-5 percig mindkét oldalt. A szemnek nem tesz jót, nem szabad belenézni.
2016. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ma megyünk a fül-orr gégészetre, majd ott megkérdezem.
2016. szept. 28. 07:55
 4/5 A kérdező kommentje:

Na megkérdeztem a fül-orr-gégészt és azt mondta h oldalról kell a fülét melegíteni naponta 3*20 percet. Mondjuk az a fura h az infralámpa tájékoztatója azt írja hogy max 15 percet szabad.

Na mindegy, vettem fülmelegítős sapkát és inkább azt fogjuk használni.

2016. szept. 28. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem miért lettem lepontozva, amikor azt írtam le, amit az orvos is mondott a kérdezőnek! :( első voltam
2016. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!