Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehet, hogy fiamnál nem...

Mitől lehet, hogy fiamnál nem múlik egy fertőzés 5. napján a hasfájással járó, gyakori nyálkás- véres székletürítés?

Figyelt kérdés
Már csak kis mennyiségeket kakil, nagy kínok közepette. A vér a székletben van, nem rajta.
2016. okt. 16. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a véres széklettel nyomás orvoshoz!
2016. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Orvos látta? Széklettenyésztés volt?

Viszont ha esetleg még vártok az eredményre, ezzel akkor is azonnal kórház!!!

2016. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Voltunk ügyeleten. Kicsit megtapogatták a hasát és azt mondták, hogy nem vakbélgyulladás, menjünk holnap a háziorvoshoz.

Folyamatosan kínozza az inger, kis mennyiségeket produkál, reggel óta véres- nyákkal együtt.

2016. okt. 16. 17:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerdán kezdődött magas lázzal, majd hasmenéssel, de ezuttal nem úgy zajlik mint máskor szokott.
2016. okt. 16. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Vidd be kórházba. Kötelességük ellátni a betérőket is. Ne hagyd magatokat lerázni!
2016. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyáron volt ilyen a fiamnak. Mikor mondtam a doktor neninek, hogy véres, nyákos a széklete, nekünk is kb. 5. Nap volt, akkor írt fel antibiotikumot, ami szinte azonnal hatott. Es elkuldtunk szeklettenyesztest, mire megjott annak az eredmenye, addigra teljesen meggyogyult a fiam.

Azt hiszem champylobacter tenyeszett ki, ami hussal, tojas kapcsan juthatott a szervezetebe, de hogyan azt nem tudom, mert mas nem.lett beteg a csaladban.

Szerintem nalatok is bakterialis fertozesrol van mar szo. Erthetetlen, hogy az ugyelten miert nem adtak gyogyszert..

Nem varnek reggelig. Elvinnem akkor korhazba.

Mielőbbi jobbulast!

2016. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Véres széklet esetén sürgősen lássa orvos!
2016. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2016. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Voltunk ultrahangon és nagyon csúnya lett a lelet, azt mondták vagy colitis ulcerosa, vagy crohn betegség lehet.
2016. okt. 19. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek kozul egyik sem jar magas lazzal, inkabb Campylo a valoszinu. UH lelete hasonlit a gyulladasos belbetegsegekere. Tenyesztes sokszor negativ. Nalunk 2-bol csak az egyik lett pozitiv. Antibiotikum nem kell, csak a hordozo allapot kialakulasat segiti elo. A gorcsok borzasztoak, tudom 15 honapos lanyommal voltunk 3 napig korhazban, mert nem akart inni, napi 10-15 veres-nyakos szeklet mellett. Nyomtalanul gyogyult, de kellett hozza jo ket het. Azota sem foztem csirkemajat (pedig mar 3 eves...) :)
2016. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!