Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hete mentem vissza, de mâr...

3 hete mentem vissza, de mâr itthon vagyok tâppénzen a kislányomat. Nálatok is így volt?

Figyelt kérdés
26 hòs kislànyom aug. Közepe óta bölcsis. Ez idö alatt màsodjàra beteg. Èn 3 hete mentem vissza dolgozni 4 óràban, ès szerda óta tâppènzen vagyok itthon vele. Tudom, hogy sajnos sok bölcsis gyerek beteges eleinte, de tartok töle, hogy nem nèzik jó szemmel a munkahelyemen, ha sürün ez lesz. Így is kaptam mâr beszòlàsokat, amièrt csak 4 óràban mentem vissza. Kèsöbb 6ban akarok dolgozni, de ùgy èrzem a kislânyomnak egyelöre az sok lenne. Nàlatok jobb lett idövel a helyzet? Szed immunerösîtöt egyèbkènt, de sajnos elèg rossz evö, nem sok gyümölcsöt ès zöldsèget eszik. Bàr a zöldsèg mèg elviselhetö is. Igazàbòl az èrdekelne, nàlatok hogyan alakult?

#táppénz #2 evea
2016. okt. 20. 21:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert, telefonrol irok.
2016. okt. 20. 21:01
 2/5 anonim ***** válasza:
2 nap után 3 hét táppénzzel nyitottam. Mondjuk ezt 2 gyerekkel,bölcsis és ovis. Szupi volt. Kisgyerekesnél számítani kell erre.
2016. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, kellett februárban kezdte a bölcsit, kb június volt az első hónap mikor egyáltalán nem volt beteg egész hónapban. Kitartás.
2016. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a kezdet. A fiam 2,5 éve jár közösségbe (csana, ovi), valamit javult a helyzet már, de most éppen ovikezdés óta a második betegséggel vagyunk itthon.
2016. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor jol sejtettem, hogy ez a "megszokott" sajnos. Bar nalunl mar az is haladas, hogy nem üti le annyira 1-1 ilyen betegseg, mint tavaly. Azok nagyon megviseltek, pedig akkor meg nem is jart kozossegbe.
2016. okt. 20. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!