Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akin volt már a kisgyerekével...

Akin volt már a kisgyerekével vérvételen, az leírná hogy zajlott?

Figyelt kérdés

pl: mennyire volt türelmes vele aki levette?

előtte nap elmondtad e neki hogy mi vár rá vagy csak akkor szembesült vele,stb..


2016. okt. 25. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyerekről beszélünk?
2016. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Először 10 hónapos volt a gyerekem, akkor csak közvetlen előtte mondtam neki, hogy meg fogják szúrni. Szépen levették, szerintem csak azért sírt, mert lefogták. Ugyanis rajtad kívül még egy valaki asszisztál a lefogáshoz. Az öledbe kell ültetni, lefogod a karját, amiből nem vesznek vért. A másikat pedig egy asszisztens fogja erősen, nehogy ki tudja rántani. Így veszik le. Aki nekünk csinálta, teljesen profi volt, nem lőtt mellé, stb. Kedvesek is voltak a gyerekkel.

Másodjára már két éves múlt, amikor vért kellett venni. Ekkor elmondtam neki előző este, meg aznap reggel is többször, hogy mi vár rá.

2016. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Sírni fog.Ha jót akarsz akkor te fogd le,könnyebben túl lesztek rajta,és jobb is ha nem küldenek ki.
2016. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Alig 4 évesen voltunk a lányommal, minden ment mint a karikacsapás, bementünk, lefektették, elszorították a karját, mondták neki ne mozogjon, sitty-sutty levették. Megdicsérték, szerinem nem kell hozzá jó esetbe türelem, minél gyorsabban vegyék le, ne legyen idő gondolkodni, tulajdonképpen azt se tudta, hogy mi történik. Mi beszéltünk róla, hogy megyünk majd, de erre se kell szerintem rágörcsölni, ne mondd neki ,hogy nem fog fájni, ne sírj, akkor kezdd félni, ha te nem kezeled természetes dolognak.

Volt ott egy kisfiú 10 év körüli, nagyon sírt, ordított, hát nem mondanám, hogy türelmesek voltak vele.

2016. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3,5 éves volt a fiam, amikor először vért vettek tőle. Természetesen már előző nap elmondtuk, h mi vár rá, mit fog kb érezni. Az ölemben ült, a kezét én fogtam le, amiből nem vették a vért. Simán kibírta, nem sírt, éppen csak meglepődött.
2016. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

látom mindenkinek milyen bátor a gyerek-az enyém a szuritől is fél..szóval eléggé aggódom.


a türelmes alatt azt értettem,hogy azért máshogy kell kommunikálni egy felnőttel és máshogy egy gyerekkel.

2016. okt. 25. 13:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Másfél évesen nem mondtam neki előre, csak előtte, hogy az ölembe ültettem, Kicsit sírt, aztán hamar elfelejtette. 5 évesen már mondanom kellett, mert nem ehetett előtte. Szegényt eléggé megviselte, mert pár sikertelenség után csak ujjbegyétől tudtak vért venni, úgyhogy patakzottak a könnyei, de hősiesen nem mozgott. És utána persze kapott jutalmat, akkor már minden rendben volt.
2016. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja,az lemaradt hogy 5 éves és lány
2016. okt. 25. 13:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk igen, próbálnak kedvesek lenni a gyerekekhez, de azért azt hozzá kell tenni h itt naponta rengetegen vannak vérvételen, szóval arra nincs idő h negyed óráig csak egy gyerekkel foglalkozzanak, de jobb is mielőbb túlesni a dolgon.

Szerintem 5 évesnek már mindenképp előtte is kell mondani h hova fogtok menni, mi fog történni, de ahogy már előttem írták, nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani a dolognak, csak őszintén válaszolj minden kérdésére és ennyi.

2016. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Voltunk többször 4,5 éves koráig sírás nélkül ment. Aztán 4,5 évesen már nagy sírás volt. Azóta a hely közrlébe sem akar menni.
2016. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!