Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2,5 évesen egy éven belül a...

2,5 évesen egy éven belül a 3. hörgôgyulladás. Mostaninál sima náthából 1 nap alatt ez lett, hiába orrszívóztam, orrspray, inhaláltam neki. Szerintetek tüdőgyógyászhoz érdemes/kell vinni? Gyerekorvos szerint nem. De így mi lesz vele az oviban?

Figyelt kérdés
Ez a legutolsó nagyon durva volt, délutánra olyan rosszul lett, hogy orvosi utasításra 20 percenként fújtam be neki 2 órán keresztül, plusz kupot is kapott.
2016. okt. 30. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos elvinném. Vesztenivalótok nincs. Mi állandó ful-orr-gégészeti problémával voltunk így. Elvitték szakorvoshoz, két hét alatt rendberakta, amit előtte hónapokig nem tudott a gyerekorvos. Nagyon bánom, hogy nem lehet előbb vittük, de hittünk a gyerekorvosnak. Most már rutinos bak vagyunk. Ha idén is gond lesz, akkor két hét után szakorvos.
2016. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs igaza a gyerekorvosnak. Kisfiamnál is ilyenkor és így kezdődött és asztma (csak kezdemény, mert diagnózist ilyen korán nem adnak) lett belőle... azóta kezelik és évről-évre egyre jobb. ha minden jól megy, iskolás korára kijön belőle. Vidd el mindenképp tüdőgyógyászatra!
2016. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az első alkalommal kórház volt kiszáradás miatt, ott is azt mondta az orvos, hogy amíg évi 4-5 alkalommal nincs, addig ne vigyem el, mert csak gyógyszerrel tömnék tele. Azért vagyok tanácstalan, mert sima náthából 1 nap után úgy, hogy tényleg kezelve van, ez nem hiszem, hogy normális. A második alkalommal másik dokinál voltunk, aki írt antibiotikumot, hiába mondtam hogy nincs láza, voltam olyan hülye (már bocs a szóért), hogy beadtam neki. Erősködött az orvos, hogy nehogy tüdőgyulladása legyen. Beszedte végig a gyógyszert, 3 nap múlva 2 oldali tüdőgyulladása lett. Csak azért nem gratulált az orvosnak, mert kisvárosban lakunk, a modorom meg kicsit sem lett volna kedves.
2016. okt. 30. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is volt ilyen korban. 2x korhaz utan kuldtek pulmonologiara, onnan meg gasztrora. Tej- tojas allergia volt az oka. Azota dietazunk, 1 eve. Azota nem volt ilyen durva betegsege, csak norm. megfazas. Erre is gondoljatok.
2016. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!