Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 éves gyereknél fitymaletapad...

6 éves gyereknél fitymaletapadás "műtét" után milyen gyógyulási időre számitsak? Oviba tud menni másnap?

Figyelt kérdés
Urologiára megyunk, ma derul ki h szukseges e a levalasztas.Gyanitom igen. Annyi rosszat olvastam a neten, akinek van tapasztalara, írja meg!
2016. dec. 7. 04:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két hét volt a nagyon gáz. Egy hónap után vittem oviba.
2016. dec. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Fiatalkoromba volt és nem kellemes kb 1-2 hét míg begyógyul, kamillateába való áztatás segít napi 2-3x, zuhany meg kerülendő=irtózatos fájdalom, és gyengéd semleges ph értékű baba szappanal való mosás, esetleg framykoin nevű kenőcs vagy amit a doki ajánl.
2016. dec. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Halvány emlékim vannak róla kiskoromból...hát egyik sem kellemes. Napokig kálium-permanganàtos oldatba kellett áztatnom, és iszonyatosan fájt ha felállt, mert elég nagy naivitás azt hinni hogy egy 6 évesnek nem szokott...

Ha lehetőség van rá próbáljátok elkerülni, ha nincs, akkor sincs világvège, csak érzékenyebb lesz neki alapjáraton, pl a nadrágban is ahogy természetesen dörzsölődik séta közben, de a szexre nincs negatív hatásaal szerencsére.

2016. dec. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Kizart, h masnap oviba fog menni,sot jo , ha 1-2 het mulva menni fog.
2016. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

"de a szexre nincs negatív hatásaal szerencsére"

az ugye megvan, hogy 6 éves??? :D


kíváncsi leszek a tapasztalatokra :o egyszer 3 évesen elvittem a gyereket, gombosszondával oldották a letapadást, de gyenge voltam :'( visszatapadt. akkor kb 4-5 napig szenvedett vele.

most várjuk a csodát, és amíg rendben van, nem piros, nem fáj, stb, addig nem viszem orvoshoz (kíváncsi leszek, mennyire gondolja jövő héten a 6éves státuszon ezt máshogy a gyerekorvos)

2016. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve műtöttek a 4 évesemet. Az első 3 nap folyamatosan adni kellett neki a fájdalomcsillapítót és sűrűn pisiltetni, majd pisi után hátra húzni kenegetni.

Egy hét után megnézte a doki, csak utána mehetett oviba.

Az első napok bennünket ( apa, anya) is megviselt, annyira szenvedett, ha nem volt benne fájdalomcsillapító. De egyre jobb lett és 3 nap után már tényleg nem kellett a fájdalmat csillapítani.

A doki nekünk azt mondta, nagyon fontos betartani az első napokban a kenegetés, huzogatást mert újra letapadhat, és ha újra kell műteni, az sokkal rosszabb.

2016. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem értem, hogy miért ilyen kenegetés, tépkedés, felrántás, huzogatással kínozzák a fiúkat? Nem egyszerűbb egy rendes (legalább részleges) körülmetélés? Az egyszer fáj a gyógyulási időben, utána véglegesen megoldja a problémát.
2016. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"az ugye megvan, hogy 6 éves???"


És az ugye megvan, hogy a 6 éves egyszer felnőtt férfi lesz? Vagy okoznál tudatosan olyat a gyerekednek, ami gondot okoz majd a későbbi szexuális életében? A hozzászóló, ezt megnyugtatásként írta, hogy a gyereknek nem lesz gondja felnőttként ezen a területen.

2016. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tul vagyunk raja. Sajna nem jott fel teljesen ezert vissza kell mennunk majd, de annyira jol el lett erzestelenitve, h az esemeny alatt nem sirt a dragam. Utana pityergett kicsit en tobbet bogtem....A doki azt mondta akar mehetne holnap is, de en kivettem a hetre. Jovoheten kontroll. Hogy a kovetkezo par napot hogy fogja birni, hat remelem ugyanilyen jol.
2016. dec. 7. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!