Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek a hat honapos...

Szerintetek a hat honapos fiamnak a banantol vagy a Johnson s termektol lett mar ket este is apro piros pottyos a laba, keze?

Figyelt kérdés
ujszulott kora ota ezt a termeket hasznaljuk, amikor bevezettem a banant, megjelent a kiutes. Eppen kellett menjunk meresre, a doki azt mondta hagyjam abba ezt a termeket, szaritja a bort...de mst nem tudom meg eldonteni a banan vagy a tusfurdo. Mindig a meleg vizbe ahogy beleteszem pirosodnak meg, addig szinte semmi nincs is a testen. most nem adok banant, lassuk fudeskor megintlesz e piros potty.
2016. dec. 11. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen, csak az egész testén a johnson's 2:1 ben fürdető és habfürdőtöl. És eddig én is hasznaltam ennek a márkának a testápolóját. Attól meg semmi baja rm volt. A védőnőnk mondta, hogy vigyázni kell ezzel a márkával mert sok az illatanyag benne ami allergén.

Csináld azt, hogy most abbahagyod a banánt egy kis időre. Ha elmúlnak a pöttyök, akkor valószínűleg a banántól volt. Ha nem, akkor a fürdetőtől.

2016. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!