Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért nem tud böfizni a...

Picy l kérdése:

Miért nem tud böfizni a babám? (Tápszeres)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki hallott már ilyenről? Egyszerűen semmiféle módszerrel nem böfög, és már 4,5 hónapja küzdünk ezzel. Nagyon sok mindent kipróbáltunk már, tápszeváltás, az összes "okos" cseppeket, cumisüveget váltottunk már, a vízszintestől a függőleges pózig való etetést, büfiztetést minden pózban,ütemben, tempóban, tornáztatást, de semmi. Az orvos is elhajtott, a védőnő is, h nem baj, ha nem böfög, (végig se hallgatnak, "ráhúzzák" h kólika...

Második fiú gyermek után ne nekem magyarázzák meg, h mi a kólika... Ez nem az!!!!!)

Nem is lenne baj, ha éjszakára nem gyűlne fel annyi levegő a hasában, h több órán keresztül sikítva, kiveszülve sír, napi 18 órát van ébren, napközben 5x30 percet alszik percre pontosan.

Az egész napunk szenvedés!!

Ha valaki volt ilyen cipőben és tudja, h ez mi lehet, segítsen!



2016. dec. 20. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hason van akkor sem tud? Nekunk anno azt mondtak, hogy ezt is meg kell tanulniuk!

Gondolom a sok levego meg felgyulemlik benne, esetleg szelcso? Nekunk csak ez valt be... Igaz kisebb volt a gyerkoc, de hatasos volt, estenkent leeresztettuk vele!:)

2016. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak par hos koraig neha beszorult a levego kifele.szenvedett szegeny,de nem tudott bufizni.

En ilyenkor a derekatol indulva,felfele "utogettem"a hatat.volt,hogy igy is eltelt 5-10perc mire sikerult.

Ez altalaban bevalt.

Nem vertem lilara,de azert hatarozottan pufoltem :D na szoval erted.

Lehet ezt is probaltad mar,ha igen akkor sajnos nincs tobb otletem.

2016. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a tejfehérje intolerancia volt a ludas.Még a pregomin se vált be és semmiféle csöpp.Én is azt hittem, hogy csak nem tud büfizni,de jött a reflux,az alig alvås,az éjjeli 15x sikítva ébredés.A 3. gasztrent. orvos vizsgálta ki jobban,felírt pår gyógyszert a súlyos reflux miatt és a neocate nevű tápszert.2 èves koráig kellett,de egy hét alatt pozitívan változott minden
2016. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szentesre jårtunk Vajdovich doktornőhöz.
2016. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!