Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bárányhimlős a nagyobbik,...

Kerria kérdése:

Bárányhimlős a nagyobbik, mikor kapja el a kisebbik szerintetek?

Figyelt kérdés

Korábban kiírtam egy másik kategóriában is a kérdésemet, ha érdekel itt a linkje: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__8311073-..

Gondoltam megkérdezem itt a "gyerek" kérdéseknél is. Köszönöm



2016. dec. 22. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lappangási idő változó. lehet el sem kapta.


Nálunk 1-jén jött ki az első pötty a nagyobbnál, a kicsin 14-én vettem észre az első 2 pöttyöt.

Ja, és akitől elkapta a nagyobbik gyerekem, azon november 15-én jött ki, és 12-13-án voltak együtt pár órát. Tehát arra figyelj, hogy a megjelenés előtt 1-3 nappal is fertőz már, és ekkor már lehet levertebb, nyűgösebb.

2016. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont mire a nagy a két hét alatt kijött belőle, lett a kisebb is pöttyös újabb két hétre.
2016. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

uhhh, köszönöm Nektek!


Okosabb sajnos nem lettem, lutri az egész. A nagyobb ugye be volt oltva, így eleinte orvoshoz sem vittem, szúnyog/pók csípésnek gondoltam, gondoltuk. Aztán mikor az egyik pötty megtelt vízzel, na akkor lett gyanús, ez múlt hét kedden volt. A kisebbemen még semmi tünet... azt hiszem.

Utaznánk el. Akihez megyünk azt mondta mehetünk így is, őt nem zavarja. Csak ha a kisebb akkor kezd lázasodni... na ez a félelmem. Köszönöm

2016. dec. 22. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagy elkapta 4 évesen, a kicsi 18. napon kezdett pöttyösödni 7 hónapos korában. Láza egyiknek sem volt, közérzetük is jó volt.
2016. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt láz, a pöttyök is hamar, nyom nélkül elmúltak, bár én nem a mentolos hintőport használtam, hanem a PoxClin habot.
2016. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!