Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Náthásan el lehet vinni...

Náthásan el lehet vinni fürdőbe a gyereket?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 éves. 2 hete lázas volt 3-4napig. Aztán elkezdett köhögni majd folyni az orra. Az orrfolyás abba maradt de 2-3nap mulva ujraindult. Most szívni kell az orrát de nem lázas nem nyűgös,semmi baja sincsen.

Hétfőn mennénk fürdőbe, Karácsonyra kaptuk a jegyeket és csak most tudunk elmenni.


2016. dec. 31. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én taknyos, köhögő kisgyerekkel nem mennék.
2016. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Persze! Amennyiben szeretnéd, hogy újra még betegebb legyen!
2016. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem vinném.
2016. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

A karácsonyra kapott fürdőjegy várhatóan fél évig érvényes.

A gyereked egészsége fontos neked? Én inkább veszni hagynám

a jegyeket! Főleg úgy, hogy hétfőn újév, nemigen lesz nyitva semmi.

Fel sem merül benned, hogy a gyereked taknya-nyála a fürdő vizébe kerülve rendkívül fertőző, megbetegíthet több száz embert?

Kicsit gondolkozz el...

2016. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszike... Az én gyerekemnek nem taknya-nyála van hanem orrváladéka.

És nem hinném, hogy egy megfázás megbetegítene több száz embert,ennyi erővel a házból se vigyem ki igaz?? Szánalmas...

Köszönöm a válaszokat! Boldog új évet!

2016. dec. 31. 15:05
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilván Ő a legfontosabb nekem, megvárom holnapra hogy lesz.
2016. dec. 31. 15:06
 7/14 Snorri ***** válasza:
8%
Mennyi jóindulat! Nyilván nem fuldokolva köhög, és nem dől az orrából minden...a megfázás tünetei akár 4 hétig elhúzódhatnak. Egy gyerkőc pedig lehet 1-2 havonta beteg. Akkor ha nem megy sehova ha köhécsel, vagy egy kicsit taknyos, akkor nem megy kb senki soha sehova. Ebben a szakaszban már nem is fertőz. Ha nincs láza, jó a hangulata, nem zöld jön az orrából, nem kell állandóan szívni, és nem köhög nagyon, akkor vidd el nyugodtan. Semmi baja nem lesz, és senkit nem fog megfertőzni!
2016. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Nem köhög már és nem is csöpög az orra csak hallani, hogy van benne nyilván szívni kell.

Pont erre gondoltam. Az orvos azt mondta, hogy van olyan gyerek aki csak 1x beteg egy évben ősztöl-tavaszig....

Na az ilyen gyerekkel akkor semmit nem lehet csinálni? :)

2016. dec. 31. 15:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vinnem ilyen esetben.
2017. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De természetesen lehet menni sokfelé egy kicsit náthás gyerekkel is, de nem egy fürdőbe ahol vizesen vizes kézzel még az orrát sem tudod megtörölni, és ahol még könnyebb megfázni.
2017. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!