Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4,5 hónapos babám RENGETEGET...

4,5 hónapos babám RENGETEGET bukik, mivel csökkenthetem vagy mikor múlik el szerintetek?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos babám, anyatejet és tápszert is kap. Mennyiségre kevesebbet eszik mint más ennyi idős baba. Viszont egész nap bukik. Nem csak evés után és rengeteget. Sajnos napi 7szer is át kell öltöztessem. Volt más is ilyen helyzetben? Mikor fog ez enyhülni? Próbáltam feljebb tartani vagy hordozóba is tenni hogy ne legyen vízszintesen de így is bukik. Sajnos nincs már ötletem, rengeteget olvastam erről, ezért inkább valódi tapasztalatokra lennék kiváncsi. Köszönöm szépen!!!

2017. jan. 13. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Amikor tápszert adsz neki tegyél bele nutriton sűrîtőt vagy vannak AR jelzésű tapszerek bukós babáknak, beszélj a gyerek orvossal is szerintem. Nálunk a hozzátáplálás segített valamit de ténylegesen akkor múlt el teljesen a bukás mikor már napközben sokat ácsorgott. Volt egy rövidebb jobb időszak amikor megtanult ülni de s kúszás mászás nekünk rontott a helyzeten, ahogy írtam ezután a felállás oldotta meg mert ekkor nem nyomta a pociját. Ez 1 éves kor körül volt.
2017. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

És ez eddig nem volt probléma? Komolyan ilyen van, hogy valaki csak a gyerek 4,5 hónapos korában döbben rá, hogy túl sokat bukik?


Ha ez reflux, akkor hónapok óta szenved a gyerek.


Gyerekorvos, gasztroenterológus: kivizsgálás

AR tápszer, Nutriton

2017. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Sziasztok! Igen, van. A kisfiam 3 hónapos kora óta ugyanazt a tápszert eszi. Vannak időszakok, amikor 1-2 hétig bukik, utána semmi. Most 4 hónapja, hogy ezt eszi, talán 2- szer, vagy 3- szor volt már ilyen időszak.
2017. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De, eddig is probléma volt, csak azt mondta védőnő és orvos is hogy normális, majd elmúlik. Csak már nagyon zavar mert nem is enyhül ez a probléma. Anti refluxos tápszert próbálok napi egyszer adni (mert így is ritkán van széklete) de nem segít.

És ha refluxos akkor mit kell tenni?

2017. jan. 13. 15:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és szépen gyarapszik a súlya, tehát azt mondták hogy akkor nem reflux.
2017. jan. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!