Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányom 2 éves kedd éjjel...

Kislányom 2 éves kedd éjjel lázas lett tegnap már csak hőemelkedése volt, torokgyulladása van az orvos irt neki gyógyszert, igy ilyen hidegben kivihetem levegőzni vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a levegözés minden nap még a lázas gyereknél is. Babakocsis gyerekeknél a legegyszerübb, mert ha nagyon hideg is van, be csomagolod a babakocsiba, és mész fele egy 20 percet és késsz.
2017. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez milyen protokoll, de én beteg gyereket nem vinnék ki, lázasat meg még úgy se. A torka sokkal jobban fog fájni, ha beszívja a hideg levegőt, ráadásul lehül a nyálkahártya és fogékonyabb lesz a felülfertőződésre.
2017. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Láz után két napig nem ajánlott kivinni.
2017. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!