Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akik átestek az MMR oltáson,...

Akik átestek az MMR oltáson, jelntkezett valamilyen mellékhatás a gyermeken?

Figyelt kérdés

Szerdán lesz két hete, hogy megkaptuk az oltást. A védőnő tájékoztatott hogy 7-10 napon belül várható reakció( kiütés, láz stb.) Pont ma vagyunk benne a 10-ik napba, és most vettem észre hogy a gyerek tiszta kiütés(ami viszket neki mert már vagy kettő el volt kaparva),nincs étvágya és a szokásosnál több a kaki. Hívtam a barátnőmet elmeséltem neki,ő azt mondta ez biztosan bárányhimlő. Ugye nem lehet az? Nem jár még közösségbe, nem igen volt ki megfertőzze.


Persze, tudom nem vagytok orvosok, de mégis hátha volt valaki így az oltás után, ha igen légyszi osszátok meg velem kinél, milyen mellékhatások jelentkeztek?


2017. jan. 29. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2017. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 hetet mondtak és 2,5 hétre jelentkezett 2 napos magas láz, ami kórházba is küldött minket (mert semmit nem volt hajlandó inni). A crp alacsony volt, nem volt semmi egyéb tünet és ahogy jött, úgy múlt.
2017. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8. napon pár kiütése lett majd éjjelre enyhe láza lett, reggelre hőemelkedése se volt, a kiütésekre előre felírta a doki a calcimusc-t, hogy 2x felet adjak neki kiütés esetén. Hamar elmúlt egyébként.
2017. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 napja kapta meg! Nyűgösebb, mint szokott. Ennyi. Viszont a foga is jön,tehát annak is betudható. Más semmi egyenlőre.
2017. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt mellékhatás.
2017. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az eg vilagon semmi! ;)
2017. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 advance válasza:
semmi, de amit leírtál annak ezer más oka is lehet
2017. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!