Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Elegem van! December óta...

Elegem van! December óta mindig beteg valaki. Ez normális?

Figyelt kérdés

Decemberben a férjem hozta haza a torokfajast.végig ment a családon. Gyerekek 4 és 1 évesek.

Január elején kruppos lett a kicsi. Utána a nagynak megint piros volt a torka. Aztán megint a kicsi tuszosmandulagyulladasos lett. Utána újra a nagy. Persze közben mi is taknyolunk a férjemmel.aztán a nagy megint ment oviba egy hetet és megint lebetegedett. Elkapta az apja is aki most lázas is és a kicsi is megint. Pedig minden ovintezkedest meg teszek h ne legyenek betegek de mégis....annyira ki vagyok 😒.állandóan stresszelek. Heti váltással valaki mindig lázas.

Mikor a nagy volt kicsi nem voltunk ennyire betegesek. Jó persze az ovi....de már második éve jár.nem kellett volna már kicsit meg edzodnie?

Pedig anyatejet is kap még a kicsi de mégis össze szedi.már annyira ki vagyok lelkileg h rettegek nehogy valami nagyobb baj legyen.


2017. febr. 7. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális és addig jó míg semmi komoly.
2017. febr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a fiunk kéz-lab betegsegevel kezdődött novemberben. Aztán hazahozott a határról a férjem egy kis calicit, bekerültünk a kórházba öten a családból (ferjem, fiunk, öcsém, anyukám és en). Utána a férjem veséjét támadta meg valami, ezzel párhuzamosan a fiunkon kijött a bárányhimlő. Aztán mind elkaptunk egy frankó mandulagyulladást. Fiunk ment két napot oviba és tüdőgyulladása lett. Közben én készülök egy nőgyógyászati műtétre, mert lehetséges, hogy nagyobb baj van nálam. Férjem megint megy a határra, már várjuk, hogy mit hoz most haza. Pár hete a kollégái etelmergezest kaptak, a következő turnus meg 40 fokos lázzal lett hazakuldve (valami bakteriális fertőzés miatt).

Én már nem lepődök meg semmin. Lesz ez még így se. 😀

2017. febr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi november vége óta vagyunk betegek felváltva. Kezdte a 3,5 éves kisfiam, hazahozott valamilyen vírust/bacit az óvodából. Ő hamar túl lett rajta, én folytattam tüszős mandulagyulladással és egyebekkel. Karácsony előtt a fiam újra beteg lett, akkor már a férjem is "kidőlt" lázzal, köhögéssel, náthával. Nekem kb. egy hónapig tartott megszabadulni a fertőzéstől, pedig két adag antibiotikumot is beszedtem. Egy hétig jól voltam, utána kezdődött a nátha és köhögés. Még most is tart... A gyerek szerencsére most egészséges. Jobbulást Nektek!
2017. febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Októberben, ahogy hazahoztuk a kicsit, máris hányás hasmenés virus miatt lett beteg a család. Én is. Aztán köhögés, láz, szembetegségek, stb. Szándékosan nem vittem az ovist két hétig, hogy ne kapjon el valamit, ahogy bevittem, rá a harmadik nap magas láza lett és a kicsinek is. Megint két hét itthon. Nekem is elegem van, a kicsi még meg sem gyógyult, pedig csak anyatejes.
2017. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mi szeptember óta pingpongozunk a jóféle bacikkal. Már én is elfáradtam. Csak az vigasztal, hogy nemsokára vége a télnek.
2017. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most írtam ki egy kérdést, ugyanez. Ez az idei év ilyen sajnos.

Annyi különbséggel, hogy anya tanárnő és nálunk ő hoz haza mindent.

Nem mondhatom, hogy váltson munkahelyet, de ő oda se figyel másra.

November vége-december eleje óta folyamatosan beteg vagyok. Volt influenza, különböző torokgyulladás, hasmenéses vírus 3-szor, láz, hőemelkedés.

Sajnos még mrciusig eltart a szezon. Azt hittem, ha egyszer elkaptam, nem leszek megint beteg, erre ezerféle másik vírus van, ami terjed.

Miőta anya visszament a kicsik közé dolgozni, ez van, de ez az idei év különösen nehéz.

2017. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!