Herpesz kérdés?

Figyelt kérdés

Üdv,

Kisfiam 4 éves és hajlama van a herpeszre..állandóan kiújul neki sokszor beteg mert kicsi asztmája is van. nincs vmilyen tabletta ami herpesz megelőzésére jó lenne?

Ötletek ? Tanács?



2017. febr. 21. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Doki...

Amúgy immunrendszer erősítés és tapasz rá ha kinn van,nem krém,hogy ne terjedjen.

2017. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dokinál folyamatosan vendégek vagyunk. tapaszt meg a kora miatt nem adnak pedig. marad a házilag gyógyszertárilag kutyult herpeszkenőcs akkor??
2017. febr. 21. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem letezik semmi, egyutt kell vele elni. Mondom ezt ugy, hogy nekem mindig kijon az orrom alatt egy ot forintos nagysagu herpesz, amikor megjon a menzeszem. Probaltam en mar minden csodaszert. Elmeletben van ra egy olyan tabletta, amit be kell szedni es ha nem kapja el ujra az ember, akkor nem jon ki tobbe, de ez csak olyan 18-22 eves korban irjak fel. Fiatalabb korban azert nem, mert erosen majkarosito hatasu,.kesobb meg azert, mert akkor mar nem hat. Ezt a haziorvosom mondta. A majkarositas miatt nem hajlando felirni, pedig benne lennek a korban.

A lizint szoktak ajanlani nagyon, nekem nem csinalt semmit. Szedhetek en barmilyen vitaminokat, etrendkiegeszitoket... a kenocsok se hasznalnak. Annyit tapasztaltam ki, hogy a szolariumtol hamarabb elmulik.

2017. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Lizin megelőzésre és immunerősítő hatása miatt is jó. Ez egy természetes anyag, esszenciális aminosav . Herpesz stop hatása van.
2017. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!