Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tüdőgyulladás? Mit csinálnátok...

Tüdőgyulladás? Mit csinálnátok, bőv. Lent.

Figyelt kérdés

1 éves. Hétvégén kisebb láz, elvétve hurutos köhögés. Majd hétfőre 40 fok láz, elesettség. Háziorvos adott antibiotikumot. Ritkán de csúnyán köhög. Egész nap sír, bágyadt, láz ingázik 38-40 között. Kedd reggel hány. Folyatódik a tegnapi nap hasonlóképpen, mindig sír. Néha van egy egy jobb óra, akkor eljátszadozik. De a panaszos keserű sirdogálás akkor is előfordul. Délutánra újra 40 fok láz, hasmenés 2-szer is vizes, valószínűsítem az antibiotikum miatt. Röntgen nem volt, vérvétel sem. Eszi az antibiotikumot. Köhögése olyan, mint egy dohányosé, bőre színe befoltosodik, amikor rájön a köhögő roham.

Csütörtökön kellene visszamenni az ovoshoz.


2017. febr. 21. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már bevittem volna a kórházba röntgenre. De hivd fel a dokid és kérd ki a tanácsát. 40 fokos lázzal ne indulj neki.
2017. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd be a kórházba, vagy vissza a dokihoz, de a csütörtököt ne várd meg.
2017. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!