Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Betegség alatt lehet adni...

Betegség alatt lehet adni multivitamint vagy nem?

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mért ne lehetne?
2017. febr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Pont ma voltunk orvosnál, és ő mondta, hogy akkor ne adjam, ha lázas a gyerek, amúgy szedheti.
2017. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vitaminok segitenek az immunrendszernek - kulonosen D vitamint adj neki, mert nagyon nagy segitseg az immunrendszernek.
2017. febr. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiben vas van (nagyjából mindben)azt nem szabad. A vas táplálja a vírusokat, bacikat.
2017. febr. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Csak C vitamint lehet betegen.
2017. febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, eszembe se jutott rákérdezni eddig. De ha nem adod pár napig, akkor sincs semmi, csak megelőzésre jó.
2017. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A vasat nekem is mondta az orvos; hogy betegen ne adjam, maltofert kapott egyébként vashiányra. De pl a cebion multiban vas nincsen. Én úgy tudom a többi vitamint, ásványi anyagot szabad.
2017. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki mindig azt mondja, hogy multivitamint beteg gyereknek ne adjak, mert a vírusokat is erősíti. Mivel már a gyógyszerész is mondta a patikában, nem is adok. Ha náthás már csak c és d vitamint kap, pont elég.
2017. febr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!