Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Előfordult mással is, hogy...

Előfordult mással is, hogy nem hatott a Flamborin? Valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés

3,5 éves kislányomnak magas lázra a Nurofen váltására ezt írta fel a doki,7cseppet a kb 14-15 kg-jához. Már másfél órája beadtam, de nem igazán hat 😞 Nem adhatok folyton Nurofent!! Talán rosszul tettem, hogy kiskanállal adtam be,nem kevertem folyadékhoz? Lehet vak vagyok,de a betegtájékoztatóban elkerülte a figyelmem,ezt már a neten olvastam utólag. A lányom kanállal bármit bevesz, de az ivás nehezen megy! Másnak is volt ezzel a gyógyszerrel rossz tapasztalata? Én csak jót hallottam róla.

Előre is köszönöm a segítséget!


2017. febr. 22. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is majdnem 2 óra múlva hatott, de nálunk a nurofennek is kell 1,5 óra. Addig borogattam a homlokát.
2017. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hatott?
2017. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig kètszer próbáltam a fiamnál, egyszer sem èrt semmit, úgyhogy már nem próbálkozom vele többet.
2017. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióta beteg?

Nálunk általában a betegség első napján semmiféle lázcsillapító se viszi le a gyerek lázát, bármit adok.

A többi napon mikor kicsit csillapodik a betegség akkor szokott használni a Flamborin.

2017. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem, nem hatott, lefekvéskor kapott nurofent,akkor már eltelt elég idő, jó tudni,hogy mások is vannak vele így, ma a másfél éves kisfiamnak is hiába adtam,viszont vele szerencsétlenebbül jött ki az idő,a hűtőfürdő is kudarcba fulladt,szegény tisztára kiakadt mire adhattam a nurofent. Valami alternatívát muszáj lenne találni... ☹
2017. febr. 23. 20:04
 6/7 A kérdező kommentje:
1-es ne haragudj,véletlenül félrenyomtam zöld helyett kék kézre,kicsi a mobilom ön a klaviatúra,sajnálom!!! Örültem pedig a válasznak.
2017. febr. 23. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom régi a téma. Maximum 10cseppet lehet adni. 9-15kg-ig.Benne van a tájékoztatóban. Kórházban magas lázra nekünk megadták a maximumot, szintén 14kg. Magas a láza, a 9-15kg skálának a végén van. Nem lehet, hogy többet kellett volna adni?
2017. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!