Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hat hónapos babának milyen...

Unikey0828 kérdése:

Hat hónapos babának milyen homeopátiás szert lehet adni náthára? A dokim nem épp segítőkész.

Figyelt kérdés

Doki tanácsára adtam neki Sinupret cseppet, fájdalom csillapításra nurofent, kenem Luuf kenőccsel is.. Szívom neki tengervizes spray-vel és nasivinnel.. De olyan mintha nem javulna...

Tünetek: Fehéres váladék, szívás után szinte egyből újra hallani, hogy nem kap levegőt, hurutosan köhög, már már néha úgy, hogy olyan mintha hányni akarna... Láza nincs..



2017. febr. 27. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Náthára nincs gyógyszer. Tüneti kezelést tudsz csak csinálni. Homeop
2017. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Homeopátiát meg felejtsd el.
2017. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Semilyet. A homeopátia kamu. Akkor is, ha lepontoztok.

Viszont ha hurutosan köhög is, az már nem nátha. Én elvinném egy másik orvoshoz, sőt, orvost is váltanék.


A tengervizes orrspray is drágább, mint amennyire jó, én is próbáltam magamon, nekem konkrétan semennyit nem használt. De tényleg semennyit. A Nasivin az jó.

2017. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Bár lehet vírus is, a hörghurut is lehet vírus (a fiamnál az volt) szerintem ettől többet is mondhatott volna. Nekünk hörgőtágító, valamilyen kúp éjjelre, inhalálás és rendszeres orrszívás + tengervizes orrspray volt amit felírt-javasolt és 3 nap múlva kontrollt. Bár én nem tapasztaltam javulást, ő hallgatás után azt mondta jobb a helyzet, gondolom ellenkező esetben jött volna az antibiotikum.
2017. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Tengerviz is kamu

Sos az sos tok mundegy milyen so

2017. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

a homeopátia megbukott hányszor kell még leírni? keress már rá, naponta tesznek fel cikket hogy átverés az egész, sőt veszélyes is lehet ha a beteget nem kezelik, bízva a homeopátia placebo hatásában!

a Luuf egyébként jó, kakukkfüves fürdő a hurutos köhögésre szintén jó! Az orrát elég ha szívod, esetleg antibiotikumos orrcseppet irass a dokival

2017. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mojjo ***** válasza:
27%
Sajnos egyet kell értenem a többiekkel. A homeopátia nem hatásos gyógymód - igény szerint írok erről sokkal többet. Igazából teljesen érthető, ha valaki hisz benne, mert totál ellentmondásos hírek, nyilatkozatok, vélemények jelennek meg róla folyamatosan, így megértem, hogy nehéz kiigazodni rajtuk, és eldönteni mi az igazság, meg azt is megértem, hogy szimpatikus, hiszen egy szelíd, mellékhatások nélküli valami - ami normál esetben igaz is, épp csak rendes hatása sincs. Tényleg szívesen beszélgetek erről bővebben, de első körben annyit szeretnék kérni, hogy ne hagyd, hogy egy 6 hónapos kisbabán - a te kisbabádon - csattanjon a homeoval kapcsolatos megtévesztő ajánlások, félrevezető információk ostora. Komolyan. Ha baj van, tényleges segítség kell neki. Ha kell, váltsatok orvost, de tényleges segítséget kapjon.
2017. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
A hörghurutot okozhatja vírus vagy az erős légszennyezés. Ha babakocsival viszed valahova próbálj minél környezetesebb helyet találni neki.
2017. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lebeszeltetek a homeos dolgokról :) közben hétfőn elvittem természetes orvoshoz a gyereket és kaptunk rendes gyógyszert :)
2017. márc. 1. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!