Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 15 hónaposnál fiatalabb babák...

15 hónaposnál fiatalabb babák szülei, beadatjátok a fizetős kanyaró elleni oltást?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van erre lehetőség?
2017. márc. 20. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nincs. Biztosan oka van,amiért csak 15 hosan kapják,nem előbb.

Nem adatnám be amúgy,pár hete voltak itt pont makói rokonok és ők se kapták el,mert nem járnak olyan helyen.

2017. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Csongrád megyében élünk. Nekünk mindössze öt hét múlva lenne esedékes amúgy, ezért is vagyok nagyon bizonytalan. Mi sem járunk elvileg "olyan" helyen, de ott a bolt, gyógyszertár, tömegközlekedés, ezeket nem nagyon lehet hónapokig kerülni.
2017. márc. 20. 08:34
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Nincs jarvany. Ez nem vilagos ?
2017. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Ok. Nincs járvány. Majd akkor is nyugtasd ezzel azt, akivel beszélgetsz, mikor annak a gyereke/unokája 10 hósan elkapta. Igaz, csak 15en betegedtek meg, ami még nem járvány, szóval nem is kell vele foglalkozni.


Amúgy van ilyen korú gyereked??? Sejtem, nincs.

2017. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek: nincs egészségügyi ellenjavallata annak, hogy 15 hónapos kor alatt (itt nyilván nem néhány hét különbségről beszélek) kapja meg az oltást a baba?

Nehogy a végén az legyen, hogy aki legjobban akar vigyázni a gyerekére, az tegyen rosszat vele.

2017. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves #5-ös, nem tudom, ezért kérdeztem, hátha valaki jobban informált. Nyilván én is tudom, hogy oka lehet annak, hogy ekkor kapják, de Romániában már oltanak 9 hónapos kortól.
2017. márc. 20. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Innen informálódj: [link]

Nem mindegy mikor oltanak. 11 hósom van, én is aggódok egy kicsit, de ki kell várni az időt.

2017. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2017. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. márc. 20. 17:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia.Németországban 12 hónapos státuszon oltják a babákat,legalábbis ahol mi lakunk..Igen,heteken belül megkapja,habár itt a biztosító fizeti,nem fizetős.
2017. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!