Gyermekkori tikk?

Figyelt kérdés

5 évesem egy csúnya hiszti után tikkel, szemöldök húzogatása, nyak nyújtogatása stb. van. Orr mozgatással kezdődött, az utóbbi 4 hétben semmi nem történt, viszont ha stressesebb napja van, akkor folyamatosan csinálja.


Majd csak áprilisra van időpontunk orvoshoz. Mire számítsak? Tourett szindróma a legvégső, olvastam róla. Nagyon el vagyok keseredve. Nem dadog, más baja nincs (még...)


hasonló cipőben járó anyuci van-e?


2017. márc. 26. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Idegrendszeri kimerülés.

Többet kellene aludnia és nem hagyni sokáig sirni.

Omegaval is tamogathatod.

NEM betegség, hanem kimerultseg jele, terneszetes jelzés

2017. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Erősebben fogalmazva, ki van készülve a gyermek.
2017. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem alszik ebéd után az oviban sem, inkább mesekönyvet nézeget, itthon pedig játszunk, erőszakkal nem akartam lefektetni.
2017. márc. 26. 12:12
 4/19 anonim ***** válasza:

Kimerült mert nem alszik.

Próbáld meg úgy lefektetni, hogy mesét nézhet. Halkan elsötétítve szép lassan elalszik.

Egyszerűen túlhajtotta magát, hisztiknél keményen ellent kell állni, és megnyugtatni őt. Komolyabb gondok is lehetnek ebből.

2017. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szokatás kerdese szerintem.


Az agy es idegrendszer CSAK alvassal tud regeneralodni

2017. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Es nem art segiteni hogy hamarabb lejojjon a hisztirol.az is lehet alvashianytol.

Az en gyerekem is alig alszik bent de itthon 3 orat is.

2017. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Amíg altatták őket az oviban, hiába csináltunk programokat du, este 11 előtt nem volt alvás, bármit csináltam, meseolvasás, simogatás stb, nem aludt el. Nagyon nehezen kelt reggel és indult a hiszti, mert álmos volt de menni kell oviba.
2017. márc. 26. 13:55
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, remélem, helyre tudom hozni, amit ezek alapján elszúrtam. Nagyon bánt a dolog.
2017. márc. 26. 14:19
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekem akkor tikkelt ha valami bántotta, 4 osztály végére totálisan váll rángatás, pislogás , minden tünetünk volt, egy tanár volt rá szállva, felkerült felsőbe új tanárok, szerencsére minden tünetünk elmúlt, már középiskolás de azóta sincs.
2017. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, hogy később is gond lesz, valamint hogy ha nem tudom ezen átsegíteni, mi lesz vele a suliban :(
2017. márc. 26. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!