Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7hos kisfiamnak folyik az...

7hos kisfiamnak folyik az orra ejjelre bedugul es 2 napja nagyon rekedt. Laza nincs . Tovabb lent?!

Figyelt kérdés
Ma elvittem orvoshoz mondta hogy gegegyulladasa van. Hideg parasitas calcimusk es adott kupot ha ejjel befulladna. A kerdesem az hogy hideg parasito nelkul hogy oldhatnam meg a parasitast? Es ha nem kohog egyaltalan csak nagyon be van rekdve mekkora az esely ra hogy ejjel befullad?
2017. márc. 30. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Enis elkaptam tole de nekem csak orrfolyas es gyengeseg es torokfajas van. Nem kell a leheto legjobban tavoltartani magam tole? Ha tole kaptam el valoszinu akkor mar nemtudom megfertozni ot ugye? Bocsi ha buta kerdes
2017. márc. 30. 19:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Teregess mosott ruhát a szobába.Ez párásít.A hidegpárásító viszont azért jó mert ha kruppos roham jönne elé lehet ültetni a gyereket.Kruppra a hideg pára a legjobb,leviszi a nyálkahártya duzzanatot.


Sajnos kruppos roham akár minden előjel nélkül is jelentkezhet ha hajlamos rá.Arra hajlamos gyerekenek szoktak adni kúpot amit be kell adni ha rohamot kap.Ha még sose fulladt be akkor valószínű nem adtak ilyet.De előre ne parázz rá.Ha nagyon befulladna akkor nyugodtan hívj mentőt!7 hónapos kruppos gyerek igenis sürgős ellátást igényel.

2017. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és felesleges no meg majdnem lehetetlen távol tartanod magad. Mi is mindig egyszerre vagyunk betegek...
2017. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :) mar meggyogyultunk es tudtam szerezni hideparasito keszuleket is . Meg soha nem fulladt be de amikor vittem az orvoshoz es latta hogy gege gyulladas rogton felirta a kupot, hogy jobb ha van itthon. Elegge megilyesztett, de szerencsere nem volt ra szukseg
2017. ápr. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!