Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Himlős kérdés, kijöhet Mégegys...

Himlős kérdés, kijöhet Mégegyszer?

Figyelt kérdés
Kislányom 6. napja himlős,de viszonylag kevés pötty jött ki rajta k.b. 50-60 db.Szerintetek elkaphatja így később Mégegyszer?
2017. ápr. 12. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a bárányhimlőt okozó vírus másodjára támadja meg az embert, akkor az u.n. övsömör tünetei lépnek fel.
2017. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Értelek,csak Hallottam vagy olvastam már olyat is hogy akinél enyhébb lefolyású volt a bárányhimlő annál kijöhet Mégegyszer.Csak nem tudom mit jelent az enyhébb lefolyás? Vajon 50-60 pöttyel mondhatom hogy kijött rajta a himlő teljesen?
2017. ápr. 12. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Elkaphatja, de nem a pöttyök számától függ. Legkisebb gyerekem 4 hónaposan kapta el az ovis nővérétől, alig pár pötty volt rajta. Most 13 és fél éves, az összes járványt megúszta, eddig nem kapta el újra. Ellenben a párom, aki gyerekkorában már volt bárányhimlős, akkor szintén elkapta és nagyon beteg volt.

Gyerekeim közül egyiknek sem volt extrém sok pöttye, szám szerint nem tudom megmondani, hogy mennyi volt, mert nem számolgattam őket. Volt, elmúlt, kész.

2017. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a válaszod.

Akkor majd kiderül lesz-e valamikor Mégegyszer vagy sem. Remélem nem 😊

2017. ápr. 12. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
azt övsömörnek hívják, ez az 50 év felettieket érinti nagyrészben,igen erös fájdalommal jár, ez akkor jön elő ha legyengül szóval ha fiatalkorban ez elöjön annak gyakran daganat van a hátterében
2017. ápr. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!