Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Aki azt irja, hogy himlo,...

Aki azt irja, hogy himlo, melyikre gondol?

Figyelt kérdés
Mikor irta valaki nemreg, hogy himlos lett, azt gondoltam, hu, az durva, aztan kiderult, hogy baranyhimlore gondolt...
2017. ápr. 12. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezert kar volt sajat kerdest kiirni. Nyilvan mindenki arra a himlore gondol amelyik eppen foglalkoztatja.

Ha a celod most az volt, hogy kifejezd a rosszallasod az infoszegeny kerdesrol melyet az illeto feltett, egyenesebb lett volna neki irni szemelyesen, vagy legalabb abba a kerdesbe!

2017. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A leggyakoribb a bárányhimlő, szerintem a köznyelvben már az esetek 90%-ában erre utal a himlő kifejezés. :)
2017. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
nekem mindig a pestis jut róla eszembe
2017. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

"nekem mindig a pestis jut róla eszembe"


Elég szomorú képet mutat rólad, mert a pestisnek meg a himlönek semmi köze egymáshoz!!!!

2017. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Elég szomorú képet mutat rólad, mert


Mivan te partimadár? Majd pont te fogod megmondani mi jut rolla eszembe!

2017. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"-azt gondoltam, hu, az durva, aztan kiderult, hogy baranyhimlore gondolt."-miért a bárányhimlő nem lehet durva?
2017. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltak már a gyerekeid bárányhimlősek?Nekem most egymás után lett mindkettő.Hát mondhatom elég durva volt.
2017. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!