Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Náthás lett a lányom. Még nem...

Náthás lett a lányom. Még nem köhög. Adjak neki valamilyen gyógyszert? Sinuprent van itthon.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekorvost hivd fel! Ha egy gyerek beteg, az orvos valaszoljon, ne ki tudja milyen idegen a gyakorirol. Foleg, hogy az orvosotok legalabb azt tudja, a gyereked 5 honapos, vagy 6 eves.....
2017. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
mindemellett amit az első ír - ha nincs hozzá pl telefonszám és a mai rendelésnek vége és csak holnap délután rendel - akkor szerintem ne adj. ugyanaz homeopátiás, de alkoholt tartalmaz tudtommal, szerintem felesleges egyenlőre. szívd az orrát, az a lényeg hogy ürüljön neki.
2017. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk mennyi idős, de én nem adnék.

Ha kell szívnám az orrát, kapna c vitamint, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle.

2017. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Én ha elmondom a véleményem , mindig az ár ellen megyek.

De én azt mondom hogy felesleges minden kis megfázás , kis taknyosságra gyógyszert szedni. A szervezetnek van egy immun rendszere, ami nagyon sok féle betegséget ki tud gyógyitani, ellenállóvá tudja a szervezetet tenni. Minél hamarabb és többször rászoktatják a gyógyszerre a szervezetet, annál inkább kevésbé lesz ellenálló . De hát nehéz ezekkel a reklámokkal felfenni a versenyt, amikor egész nap ez megy a tv-be rádióba.

2017. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

A nátha egy vírus.

Nincs ellene gyógyszer. A tüneteit vagy az esetleges bakteriális felülfertőzést lehet gyógyítani, ha muszáj, de inkább csak a tüneteket csökkentik.


Ha nem köhög, nem lázas, gondolom, csak picit szipog. Arra minek adni bármit is? És mit?

2017. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kissé lökött kérdés. Mi az hogy náthás? Kicsit folyik az orra? Na, én nem adok még arra gyógyszert a gyereknek sem, meg magamnak sem. Lázas? Ha kell, csillapítsd. Én azt is csak akkor szoktam, amikor látom a gyereken, hogy már nem jó neki. Sima láznál, meg jókedvnél eszemben sics adni semmit.Friss gyümölcslé, mézestea, c vitamin.

Meg mondjuk fontos lenne azt is tudni mennyi idős gyerekről van szó. Nálam a homeós vackok szóba sem jöhetnek, mert nem hiszek bennük.

Orvoshoz sem viszem ennyivel, ott csak még több bacit szed össze.

De hát, ugye....jó lenne tudni mit takart a "náthás lett".

2017. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 15 hós momentán folyik az orra semmi más. Sok folyadék, gyümölcs és orrszívás. Azért vittem csak orvoshoz mert a védőnő azt tanácsolta hogy vigyem át ha már ott vagyunk. Az orvos szerint felesleges gyógyszerekkel bombázni a szervezetét és egyet is értek vele. Ha megnyugtat vidd el az orvoshoz de ha csak folyik az orra felesleges.
2017. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Sinupret nem homeopátiás, hanem gyógynövényes gyógyszer, a kettőnek köze nincs egymáshoz.

Ezt csak úgy leírtam, mert itt is homeopátiásnak hiszi valaki..

2017. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors vàlaszokat! 5 évesről van szó. Igen még csak folyik az orra, megvárom hogy lesz e egyébb tünet. Természetesen ha rosszabbul lesz dokinéni. Tovàbbi szép napot mindenkinek!
2017. ápr. 21. 15:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lőnék ágyuval verébre. Legyen otthon gyógyszer, de nem kell az elején beletömni.
2017. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!