Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a homeopatiás oltáskivezetésről?

Figyelt kérdés
Vegyészmérnök vagyok, utánanéztem, hogy minden alapul ez a dolog. Nem is a véleményem a fontos most: én arra lennék kíváncsi, hogy aki kipróbálta oltások után, mit tapasztalt. Leginkább az MMR oltásra lennék kíváncsi, mert az az esetek többségében jár valamilyen oltás utáni tünettel.

2017. ápr. 22. 22:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
vegyészként tudod, hogy max placebohatása lehet a homeopátiának, de gyereknél ez se... aki bármit tapasztalt, az meg pont nem tudhatja, hogy enélkül nem ugyanez történt volna...
2017. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Én a biológus agyammal próbáltam megérteni a homeopátiát. Volt egy időszak amikor elég sokat olvastam a témában és oda jutottam, hogy minél többet olvasok annál jobban nem értem. Számomra teljesen hiteltelen az egész, ártani talán nem ártanak, de nem is tudott semmi meggyőzni arról,hogy bármit is használnának.
2017. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az most más lapra tartozik , hogy mit gondolok róla, tényleg nem ebbe az irányba akarnám elvinni a kérdést. :) De köszi a válaszaitokat.
2017. ápr. 22. 23:05
 4/21 Mojjo ***** válasza:
81%
@3: a kérdésre nem tudok sajnos válaszolni, de ha megengednéd, én kérdeznék tőled (ha nem akarod ezt a témát itt erre elvinni, akár privátban is jó): vegyészmérnökként, és így, hogy utánanéztél, mit gondolsz, min alapul ez a dolog? Őszintén érdekelne. (Biológus végzettséggel nem tartom magam laikusnak, nem kell visszafognod magad :) )
2017. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%

Laikuskent ...

A.nagylanyommal meg mem volt homeopatias orvosunk

Minden oltas utan volt 1-2-3 nap macera

2,5 eves.volt mikor lett

A.fiam kezdetektol kapott bogyot minimalis oltasi reakciok voltak

A harmadik gyereknel is ez all fent


A ket kisebb soha nem kapott antibiotikumot bogyokkat kap ha beteg ami ritkan van es az is gyorsan gyogyul

Ellenben a nagy 2,5 eves koraig tobb alkalommal is, azota is a betegseg szamara rosszabb hosszabb pedig ugyan ugy bogyokat kap

Szoval laikuskent azt mondom h nekunk bevallt :-)

2017. ápr. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Jogász vagyok, jogászként azt gondolom hogy baromság. Ahogy az egész homeopátia is úgy ahogy van.
2017. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


4-es, írtam privit! :)

5-ös, köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat.


A többieknek is köszi, hogy leírjatok a véleményeteket, de tényleg nem szeretném, ha ebbe fajulna a kérdésem. Direkt nem írom le, én mit gondolok róla. Csak a tapasztalatokra lennék kíváncsi. Pozitív és negatív egyaránt jöhet! Ha valaki semmilyen változást nem észlelt, az is tapasztalat!

2017. ápr. 23. 08:41
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Mi nem próbáltuk (még), de egy tucat gyerekről tudok, akinek használt. Én sem "hiszek" klasszikus értelemben a homeopátiában, de nem vonom kétségbe, hogy náluk működött.

Lehet ebben valami, amit még nem látunk tisztán, amitől tényleg működőképes lehet a homeopátia.

Mi ki fogjuk próbálni, a többiek sikerén felbuzdulva, mert a gyerekem fontosabb, minthogy élből elutasítsak olyat, amit nem értek.

Szintén vegyész voltam.

2017. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

5, csakhogy nem tudod, fordított helyzetben nem pont ilyen lenne-e a gyerekeid immunrendszere...

Nálunk a tesóm gyerekei eszméletlen beteges homeopátiásak, az én lányom meg hat évesen látott először antibiotikumot... 20 éves koráig csak háromszor összesen...

Szóval ez nem igazán mérce.

2017. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Ha egy "alombol" vannak a gyerekek akkor valszeg ugyan azok a hatasok erik oket.

Ugyan azok a csaladi bacik, ha valaki haza hoz egyett az korbe megy ha egy beteg a tobbi is az lesz.


De teny h vannak egyedi esetek. Egyedi az immunrendszer. Es ezt tapasztaltam a gyerekeimen.


Megelolzeskeppen kapnak pl influenza elleni szert es eddig nem kaptak el, de az oszitelitavaszi szezonra is h a nathas felsoleguti izek elkeruljek oket. Amiota ezt szedik klaszisokkal kevesebbet betegek .


Nem.akarok rabeszelni senkit sem csak leirtam roviden a tapasztalatomat

Ennyi

2017. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!