Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Piros szaraz foltok a baba...

Piros szaraz foltok a baba vallain, felkarjan. Mitol lehet? 11 hos.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

ekcéma valszeg...ha ilyen érdes...ételtől. füstölt áru, tej, de pl amennyire tudom citrusfélék is kiválthatják....száraz levegő..meg egy rakás dolog...mosóport nem cseréltél mostanság?

én tiszta vízzel fürdettem csak, minél kevesebb ideig mikor ekcémás volt...de attól is csak stagnált...adott rá krémet a doki, szépen elmúlt

2017. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

en valamiert a bananra gyanakszom

nem eszi rendszeresen, csak probalgatjuk, tobb helyen olvastam, hogy csak egy ev utan adhato

kb. 5-6 alkalommal evett idaig egy-egy felet

meg egyszer , kb. hat hosan adtam eloszor, ugyanilyen lett, csak ugyanabban az idoben adtam narancsot is, es igy nem tudom melyiktol volt

mostanaban narancsot nem adtam


kapott mostanaban hetente kb.2 uveges bebietelt utazaskor...ami ujdonsag volt


mindennap furdik


keves vizet iszik


talan ezek kozul?

2017. ápr. 25. 21:04
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy a tejpep? naponta kap egy adagot
2017. ápr. 25. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislányomnak tejfehérjeallergia miatt volt ilyen. Széklete milyen? Hagyd ki egy hétig a tejpépet és minden más tejterméket. Semmi hiànya nem lesz. Ha elmúlik,attól van.
2017. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a.tejet vagy egy honapig hagyod vagy semmit nem ér...egy hét az semmit...szerintem.par napot mellozd a furdoben a szappant, mellozd a banant, kend neki shea vajjal vagy sima oliva olajjal szoval hidratald valamivel am8be nincs.vegyszer. ha nem mulik raersz megkezdeni a tejmentesr
2017. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is ilyen a bőre sajnos,de elég durván. A doki csak krémet adott rá,ilyen gyógyszertári keverőset. Ő a mosóport mondta hogy hagyjuk el,csak tiszta vízzel mossam a ruháit. Most tünet mentes,de hogy a krémtől,vagy az új fürdetőtől amit használunk nem tudom.
2017. ápr. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a segitseget

eloszor a banant hagyom ki, es egy jo darabig nem adom, pedig imadja, valamikor csak vissza kell ra ternem

a mosoport kb.fel eve valtoztattam Arielrol Ariel Baby-re

2017. ápr. 26. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!