Tunderke19 kérdése:

Volt valakinek koztetek allandoan (nem csak szekeleskor) verzo aranyere terhesseg alatt? 4 napja tart, szivarog a ver, voltam sebesznel, kenegetem es oblitem, de mar aggodom a vervesztes miatt is.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség nélkül volt ilyen, mert berepedt. Hetekig vérezgetett, és újra és újra felszakadt. Sok mindent kipróbáltam, de csak ez vált be:

Dr. Theiss zsíros alapú körömvirág kenőccsel minden wc-zés előtt vastagon bekentem a sérült részt, hogy ne érje mechanikai hatás. Utána csak nedvestörlőt használtam (Neogranormon), a végén megint körömvirág jött, de már csak vékonyan. Ettől nekem már 2 nap múlva be tudott annyira gyógyulni, hogy nem vérezgetett már. A fájdalom még egy darabig megvolt. Amíg ez el nem múlott, addig csináltam a fentieket.

2017. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, az kimaradt, hogy természetesen minden wc-zés után: zuhany. Én Betadine folyékony szappant vettem a patikában. Utána van a körömvirág kenőcs.
2017. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, van koromvirag kenocsom is, megprobalom azt is. Ha oblitek kamillaval es utana pihentetem, elall a verzes, aztan ha jarkalok ujra felreped sajnos :(
2017. ápr. 27. 09:37
 4/4 Dr.Bánfalvi Péter válasza:
Ilyenkor vagy berepedés, vagy nyomásemelkedés okozza a vérzést. A nyomás ellen talán az aranyér tabletta a legjobb, berepedésre Doxiproct, Sperti, stb. adhat megnyugvást.
2017. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!